PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117}

Miejski obłęd

Mad City
6,8 4 926
ocen
6,8 10 1 4926
6,6 5
ocen krytyków
Miejski obłęd
powrót do forum filmu Miejski obłęd

czatują,by z kopalni wyniesiono urwaną rękę,czy spaloną nogę.I żeby pierwsi to pokazali.Dobry film,a Polsat, który to wyemitował to-o ironio-czołówka poszukiwaczy sensacji.Sam film demaskuje mechanizmy jakimi posługują się media i to w momencie,gdy nasze telewizje szaleją wokół wybuchu w Halembie".Miasto zablokowane przez wozy transmisyjne,tabuny dziennikarzy z obłędem w oczach szukających sensacji.
Co by tu jeszcze pokazać,by zwiększyć oglądalność.Każdy coś chce na ludzkiej tragedii ugrać.Łącznie z premierem i prezydentem.
Byle szybko,bo za parę dni będzie jakiś nowy gorący temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

w 100% popieram Cie Ciapek, dziennikarze i stacje TV,nie wspominajac o innych medialnych osobach, tylko zeruja na ludzkich tragediach...

maximus86

nawet w 200%, film przesiąka wszech obecna manipulacja i rządni krwi, niczym zwierzęta, ludzie. Chyba, paradoksalnie, najbardziej "ludzki" w całym filmie jest Sam.

czy o ironio? nasze telewizje nie roznia sie wiele od tych zagranicznych. moim zdaniem ten film wlasnie mial pokazac zerujacych na ludzkiej tragedii dziennikarzy. dobrze , ze Hoffman i Travolta w nim zagrali, bo tak by przeszedl bez echa a i tak niewiele osob go widzialo.

nika87

Naprawdę świetna rola Travolty, jeszcze takiego go nie znałem. A Hoffman zagrał jak zwykle bez zastrzeżeń. Dziwię się, że w ogóle znalazł się budżet na tego typu film. Cieszę się, że chociaż raz dostało się dziennikarzom i TV.

ocenił(a) film na 7

A taki Lis czy jego żona Hanna która jak harpia krążyła nad zgliszczami hali w Katowicach wydają książki i chcą uchodzić za autorytety a to takie wyprute z moralności hieny ino

Jakby wskaźniki oglądalności nie leciały w górę, to nie byłoby takich sytuacji.
Winni nie są dziennikarze, ale odbiorcy tych treści, czyli Ty, ja, oni :)
Nikt nikogo nie zmusza do oglądania czy czytania tych sensacji.
Wiem wiem, stary temat :)

użytkownik usunięty
markac

Stary temat, ale sobie przypomniałem i film i tę sprzed ośmiu lat katastrofę. I coraz bardziej bandycką działalność mediów.
Dziś już trzeba chyba do tej sprzedajnej propagandowej bandy strzelać, albo co.

Ale "...MY ŻYJEMY !..."

ocenił(a) film na 9

'czatują,by z kopalni wyniesiono urwaną rękę,czy spaloną nogę' - ten materiał-zadra z przeszłości w filmie faktycznie pokazuje, że coś nie halo z wrażliwością
ale tak się przemyćkało, że koncerty chopinowskie o 2 w nocy, a do 19:00 lecą ręce i nogi w powietrzu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones