PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31443}

Milcząca gwiazda

Der Schweigende Stern
5,4 967
ocen
5,4 10 1 967
5,3 3
oceny krytyków
Milcząca gwiazda
powrót do forum filmu Milcząca gwiazda

Calkiem fajny, chociaz teraz dobry chyba tylko dla milosnikow sci-fic. Ale zrobiony przyzwoicie, no i przeslanie jest ciagle aktualne.

ocenił(a) film na 7
Drunksoldier

Witam, film bardzo przyzwoity zresztą na tamte lata w czołówce. Ja mam Pytanie dlaczego teraz Polaki nie robią takich filmów - czyżby zbyt ambitne ? w dodatku praca kamery, efekty, reżyseria - dużo lepsza nisz w obecnych najnowszych superprodukcjach.

sokoleokoo2

Ostatnie zdanie - cholera, sam tak pomyślałem na tym filmie, ale wziąłem to za uprzedzenie. Co racja, to racja - ale tu decydowali
raczej Niemcy.
Z późniejszego SF niezły był, choć raczej niepoważny, Szulkin no i Seksmisja.
Teraz ogólna posucha, Kac Wawa i Last Minute, po klęsce Wiedźmina nikt długo na fantastykę nie wyłoży kasy...
A j mam jeszcze z 40 lat życia i marzą mi się rodzime, ambitne ekranizacje prozy sf Lema i Snerga (Robot lub Według łotra).

ravQ

Wątpię żebyśmy się takich ekranizacji doczekali...
Możemy się umówić, że za 40 lat wymienimy poglądy o powstałych filmach... ;)

Montago

Będę stary, jeśli będę żył... Ale też raczej wątpię, choć wiem, że coś tam ciągle ze Snergiem się dzieje - nowy "Elewator" będzie mu poświęcony.

Montago

Ale, oczywiście, chętnie podejmuję umowę. Może najpierw za lat 20. Może już coś się wydarzy ciekawego>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones