film

Milczenie baranów

Il Silenzio dei prosciutti
1994
1h 21m
5,5 2 740
ocen
5,5 10 1 2740
Agent FBI Jo Dee Foster prowadzi sprawę seryjnego mordercy. Mężczyzna szuka pomocy u przebywającego w więzieniu doktora Animala Cannibala Pizzy. Zobacz pełny opis
Milczenie baranów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Film jest parodią kinowych hitów, takich jak: "Milczenie owiec", "Psychoza", "Rodzina Addamsów" a nawet "Powrót żywych trupów". W motelu "Cmentarzysko" zostaje zamordowany jego właściciel, podczas gdy ten brał prysznic (słynna scena zabójstwa z "Psychozy"). Zaraz po śmierci opowiada jak do tego doszło. W mieście grasuje seryjny morderca.Film jest parodią kinowych hitów, takich jak: "Milczenie owiec", "Psychoza", "Rodzina Addamsów" a nawet "Powrót żywych trupów". W motelu "Cmentarzysko" zostaje zamordowany jego właściciel, podczas gdy ten brał prysznic (słynna scena zabójstwa z "Psychozy"). Zaraz po śmierci opowiada jak do tego doszło. W mieście grasuje seryjny morderca. FBI włącza do śledztwa młodego, początkującego Jo Dee Fostara. Jedyną osobą która może mu pomóc to kanibal doktor Animal Pizza, który organy swoich ludzkich ofiar zjada wraz z pizzą.

studio
Silvio Berlusconi Communications / Thirtieth Century Wolf
tytuł oryg.
Il Silenzio dei prosciutti
inne tytuły
The Silence of the Hams Wielka Brytania
The Silence of the Hams
więcej
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Film nakręcony w 35 dni w i wokół Los Angeles. Użyto w nim dom zbudowany na potrzeby filmu Dana Aykroyda "Same kłopoty" z 1993 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam wszystkich koneserów tego typu filmów - parodie komediowe. Podawajcie wszystkie filmy, które znacie, oto lista z którymi się zapoznałem.
1.1941 (1979)
2.2001. Odyseja komiczna (2000)
3.Airplane 1! (1980)
4.Airplane 2! (1983)
5.Autostopem przez Galaktykę (2005)
6.But Manitou (2001)
7.Chłopaczki Z...

W porownaniu z parodimi jakie dzisiaj sie robi(Stan Helsing,Poznaj moich spartan czy Totalny kataklizm) to film zasluguje na wysoka note.

Już po czterech minutach wiedziałem, że spodoba mi się ta parodia.

3/10

ocenił(a) film na 2

Kiedyś ten film mnie nawet bawił, ale po latach obejrzałem znowu i muszę przyznać, że to naprawdę kiepska komedia. Wiele wymuszonych scen, zbyt krótki, element humorystyczny często niskich lotów, bardzo przeciętny film. Niektóre momenty zabawne, zwłaszcza ostatnie sceny nawiązujące do "Rodziny Addamsów" i sceny z...

"Śmierdzę

ocenił(a) film na 7

jak Kevin Costner w "Tańczącym z Wilkami" - ten tekst mnie powalił na obie łopatki...
No i Pacułka w czerwonych ciuszkach jako kobieta w błękicie;))) CUDO!!!

I jeszcze ta scena tankowania:)) The best!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones