PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680870}

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

A Million Ways to Die in the West
6,2 82 558
ocen
6,2 10 1 82558
4,3 15
ocen krytyków
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
powrót do forum filmu Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

MacFarlane chyba wymyślał "gagi" do tego filmu siedząc w kiblu, bo ten typ humoru tu dominuje. Dzięki, ale mnie to nie śmieszy, raczej obrzydza, Odradzam oglądanie przy jedzeniu

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Wyciągnij kij z miejsca, gdzie słońce nie dochodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Tak że tego.. ;D

ocenił(a) film na 1
berni_

a ty sr**aj sobie w kapelusz, wolna wola... bo chuchnie cudzą sper...mą na męża też cię pewnie kręci więc mam nadzieję, ze zona ci tak kiedyś zrobi, skoro tak ci się to podoba, powodzenia!

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Jesteś chory?

ocenił(a) film na 1
ostry_cenzor

najnudniejsze gówno w świecie, nigdy mi się to nie zdarza ale wyłączyłem po 20 minutach i nie wróciłem już do niego, płynny stolec w kiblu jedno co określa ten film

ocenił(a) film na 1
markin

Kolego, nic dodać, nic ująć!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

Ktoś kto ocenia "Police squad" na 10 ma problemy z lekko rubasznymi czy kloacznymi (2 na cały film) żartami? Widać ludzie się zmieniają skoro ich oceny podobnego humoru przeskakują z 10 na 1

ocenił(a) film na 1
Otas

Tylko nie porównuj odjechanego humoru Police squad z tym obrzydliwym, przewidywalnym gniotem!!!! którego zakończenie można było przewidzieć bo 5 minutach

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

Oczywiście, że porównuje...bo to moja opinia i mogę taka mieć :)

ocenił(a) film na 1
Otas

oczywiście, chuchnie sper...mą na męża też może ci się podobać, różne są zboczenia, byleś tylko dzieci nie atakował

ostry_cenzor

Fuj, obrzydlistwo to jest twoje profilowe z lewackim zbrodniarzem.

ocenił(a) film na 1
julek1947

no jak ie rozumiesz beki a za to kręci cię chuchnie sper...mą na męża czy sr**nie w kapelusz to sorry, rzeczywiście wspólnych tematów nie znajdziemy

ostry_cenzor

A co to za lewacka nowomowa? Chuchnie spermą na męża? Do każdego to odpisujesz. W jakim to języku? Tych, którzy mają kija w dupie?

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

odradzam oglądanie przy jedzeniu,nie moge a co żarłeś?

ocenił(a) film na 1
StefanekGT_0

Nie, no chuchnie sper...mą na męża jest ku... wybitnie apetyczne. Rozumiem, ze tacy jak ty też są na świecie, bo różne zboczenia się rejestruje, więc się nie dziwię, że ci się podobało. Sr**nie w kapelusz też wybitnie wzmacnia ci widać apetyt... smacznego

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Twoja argumentacja KUPY się nie trzyma ;P
Oceniłeś Nie zadzieraj z fryzjerem na 7.

ocenił(a) film na 1
empol

Tak, bo tam takiego obrzydlistwa nie było, chuchnie sper...mą na męża mnie raczej nie śmieszy, ale widzę, ze skoro tak wprost muszę przedstawiać argumenty to widzę, ze ci takie rzeczy nie przeszkadzają... sranie w kapelusz też nie, więc sorry, nie jestem z tej bajki, fekalia mnie nie kręcą, ale skoro ciebie tak to sobie to oglądaj, ja nie będę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones