PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680870}

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

A Million Ways to Die in the West
6,2 82 640
ocen
6,2 10 1 82640
4,3 15
ocen krytyków
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
powrót do forum filmu Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

Klondike Parody

ocenił(a) film na 5

Mam wrażenie,że Seth znów wziął na warsztat temat aktualny i prześmiewa "Klondike" wyprodukowany dla i emitowany na Discovery Channel.Zwiastowania fajne i świeże, mam nadzieję,że nie jest to "the best of" pokazane w kilku scenach...

eowyn_b

Raczej nie. To raczej parodia westernów, a Klondike zajmuje się odrobinę inną tematyką. Po drugie o tym, że ten film ma powstać mówiło się na długo przed premierą Klondike (pierwsze newsy to chyba 2012)

ocenił(a) film na 5
ms_rosencrantz

Ooo, szkoda...;) Ale Charlize Theron i Abbie cORNISH są podobne jakkolwiek :)

ocenił(a) film na 6
eowyn_b

xD Więc jak aktorki są do siebie podobne to to odrazu parodia jest? xD Film i serial najwyrażniej łączy tylko i wyłącznie czas w którym się rozgrywają.
A film wygląda świetnie - nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) film na 5
Kulasisko_Pospolite

Nie, nie "od razu parodia jest'.Poza tym napisane jest "jakkolwiek sa podobne", a nie "dlatego,że są podobne" ma to być pierwowzór....Czytanie ze zrozumieniem ;)Po prostu byłby to niezły pomysł.Film i serial powstały w podobnym czasie, mają dużo wspólnego.I tak go zobaczę, w końcu sprawca zamieszania jest Seth McFarlane, uwielbiam jego poczucie humoru!

ocenił(a) film na 6
eowyn_b

Wyrażenia "są podobne jakkolwiek" a "jakkolwiek są podobne" mają dwa zupełnie odmienne od siebie znaczenia...
Klondike nie widziałem (tylko trailer)... i nie ... nie mają ze sobą prawie nic wspólnego.
A Seth to mistrz i chociaż tu sie zgadzamy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones