PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=919}

Million Dollar Hotel

The Million Dollar Hotel
7,1 20 428
ocen
7,1 10 1 20428
6,3 12
ocen krytyków
Million Dollar Hotel
powrót do forum filmu Million Dollar Hotel

Milla Jovovich była naprawde zajebista w tej roli i może dlatego że tak dobrze zagrała to ja nie potrafie rozgryść tej postaci. Mam mniej więcej portrety psychologiczne wszystkich postaci uchwycone nawet tom tom ale jej nie. Kim ona była co zwykłą dziwką, wariatką czy po prostu kobietą która chce żeby ją uwarzano za wariatkę? Co jak myślicie bo wedłóg mnie to prawda leży pomiędzy tymi 3 postaciami dlatego tak trudno do niej dojść kim naprawde była zajebiście jak już mówiłem przez Mille Eloise? Bardzo chciałbym znać opinię każdego kto oglądał cały film.

Templariusz

Hmmm jej matka byla prostytutka, nie? Ona czuła sie odrzucona przez spoleczenstwo, niechciana, miala niskie poczucie wlasnej wartosci i dlatego dawala soba pomiatac - ale szalona raczej nie byla.
BTW, Milla faktycznie zagrala zajebiscie, to drapanie sie po glowie i zaslanianie twarzy po prostu wymiatalo ^^

AlexPistol

No fakt masz racje z tą matką jej! Ale była chyba lekko stuknięta bo wylądowała w jakiś świątym Tymoteuszu ale ją wywalili bo nie miała ubezpieczenia. Z jej rozmowy ze Skinerem po bójce na parkingu wnioskuje że dostawała jakieś prochy a witaminki to raczej na bank nie były! A pozatym te jej teksty z tym że nie ma jej na tym świecie też znaczą że do końca normalna nie była nie!

ocenił(a) film na 4
Templariusz

Miała zaburzenia osobowości typu borderline.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones