PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 886
ocen
6,9 10 1 10886
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

Skoro to dramat...

użytkownik usunięty

...to czemu Renee ma nominację do Złotego Globu w "musicalu lub komedii"?

Nominacje w tej kategorii dostala za musical "Chicago" jesli dobrze pamietam.

użytkownik usunięty
Sleepless

Za musical "Chicago" to ona nawet nagrodę dostała. Mnie chodzi o film "Miss Potter" przecież, a nie o "Chicago", wyobraź sobie, że dlatego napisałem to pytanie na forum tego właśnie filmu.

ocenił(a) film na 7

Krytycy często tak robią...Zauważ, że Reese Witherspoon otrzymała Złotego Globa w kategorii tej samej w, której aktualnie nominowana jest Reene tz. w musicalu i komedii. ''Miss Potter'' pewnie bedzie filmem lekkim, okraszonym czysto brytyjskim humorem, który zostanie podsumowany mocną puentą, której celem będzie wywołanie w nas łez wzruszenia i dlatego dramat. Tylko pytanie tu się nasuwa: jeśli komedia jest tu wodzącym gatunkiem, to czemu nie ma jej w opisie? Moje skromne zdanie: poprostu przeoczenie. No i, Reene i jej miny, które pewnie tez wykorzysta w tym filmie... Trudno w osobie kojarzonej z ''Dziennikiem...'', nagle urosnąć do miana aktorki dramatycznej, a krytycy nie lubią takim aktorkom ściągać ''łatek''.
A tak w ogóle, to czekam na ten film, bo uwielbiam Reene:). Pozdrowienia:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones