PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483087}
6,9 91 337
ocen
6,9 10 1 91337
7,2 21
ocen krytyków
Mission: Impossible Ghost Protocol
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol


Według mnie film dobrze się ogląda. Fabuła rozwija się w dobrym tempie a akcji nie jest ani za dużo ani za mało… Sama intryga już trochę oklepana ale zdaje egzamin. Oglądałem oczywiście z nastawieniem na czystą rozrywkę i nie zawiodłem się . Nie rozumiem ludzi którzy piszą że nie realistyczny, że bajka itp. MI nigdy takie nie było. Jak chce się ambitnego dzieła proponuje sięgać gdzie indzie. Polecam na miły wieczór bez chęci wytężania umysłu. POZDRAWIAM!!!

PS. Jedna rzecz mnie trochę rozbawiała… Mianowicie to, że wśród tych wszystkich kosmicznych gadżetów które posiadają głównie bohaterowie zabrakło czegoś tak banalnego jak „lina”… Pomyślmy, w scenie na wieżowcu w Arabowie wystarczyło mieć linę którą Hunt by się obwiązał, a drugi koniec przywiązali gdzieś w pokoju. I już mamy asekuracje, on może się wspinać z zabezpieczeniem, a droga powrotna na pewno była by o niebo prostsza (a nie zakrętki wąż). Druga scena to ta w której agent ma skoczyć na ten wentylator komputera a drugi ma go przejąć tym wynalazkiem na kółkach. A można było by spuścić się po prostu na linie… Na pewno nie było by to takie efekciarskie i pełne dramatyzmu ale cóż…. Czasem najprostsze rozwiązanie jest najlepsze.

użytkownik usunięty
dino77

No wiesz,linę mozna zobaczyć z okna na innym pietrze ;-)
Ale to drobiazgi.Ogólnie film dobry w swojej klasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones