PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 242
oceny
6,8 10 1 75242
7,2 20
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Akcja jest tutaj szybka, fabuła ciekawa, a wielość wątków także działa na plus tej produkcji. Myślę, że każdy w tej części znajdzie coś dla siebie ;)

peza_92

cala robote robi tutaj Philip Seymour Hoffman reszta to tylko statysci ;)

ocenił(a) film na 10
Pawel_k

Znakomicie zagrał, szkoda go

ocenił(a) film na 10
peza_92

Zgadza się!

ocenił(a) film na 8
peza_92

Czy najlepsza...?

Właśnie na dniach odświeżyłem sobie ten akcyjniak i pomimo, że przez ostatnie x lat widziałem go n razy, to dalej się miło ogląda i jest bardzo dobry. Choć z tej serii bardziej wolę i chyba więcej razy widziałem (co niejako oczywiste) część pierwszą, to jako drugą najczęściej oglądaną jest Mission: Impossible – Ghost Protocol, aczkolwiek nie najbardziej lubianą.
Film całkiem dobry, jako film akcji nawet bardzo. Oczywiście fabuła jest dokładnie jak sam tytuł serii – bardzo niemożliwa – lecz i tak Ethan Hunt i jego ekipa dostarcza świetnej rozrywki. Z czasem (według mnie) forma delikatnie spadła, ale ostatnia odsłona równie bardzo mi się podobała. Tutaj owa 'królicza łapa', bo przecież zawsze musi być jakiś obiekt, czy to mikroczip, mikrofilm, dyskietka, wirus czy substancja chemiczna, okazała się być równie tajemnicza jak jej nazwa i choć widzimy elegancji pojemnik ze złowrogim logiem zagrożenia, to jednak sama zawartość jest na koniec dalej enigmatyczna.
Fishburne fajnie wcielił się w dyrektora oddziału, a na koniec świetnie wybrnął z dosyć niezręcznej sytuacji w jakiej się znalazł. No i to przekomarzanie się jego z Ethanem mające zapewne zasiać w widzu niepewność co do kolejnych części… :)

Polecam, można śmiało w ciemno oglądać.
Zupełnie zresztą jak pozostałe z serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones