PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655048}
6,9 74 842
oceny
6,9 10 1 74842
6,9 22
oceny krytyków
Mission: Impossible Rogue Nation
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Rogue Nation

Im starszy...

użytkownik usunięty

tym młodszy...

ocenił(a) film na 8

Po Tomie juz widac ze powoli się starzeje ale i tak wygląda jakby dopiero co przekroczył jakieś 35 lat a nie 55 :D

użytkownik usunięty
Kwiatkosiu9801

No dokładnie....jak ma wnuki to będzie młodziej od nich wyglądał :D

ocenił(a) film na 7

Stwierdzono naukowo - osoby niższe (do 175 cm), młodziej wyglądają niż inni (wyżsi) - np. Michael J. Fox.

ocenił(a) film na 9
Tamcia

Ale to prawda :)

użytkownik usunięty
Tamcia

No dobra,ale daj spokój,on wygląda w niektórych momentach jak Barbie.

ocenił(a) film na 6
Kwiatkosiu9801

He he dobre 35 lat , niestety tak nie wygląda.

ocenił(a) film na 8
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Oj no moze przesadzam ale na pewno wygląda zdecydowanie mlodziej niz ma lat ;). I tak jak nizej napisano, dba o siebie, formę i to dobrze. W sumie podobnie Jason Statham robi.

Dla mnie widać, że coś tam sobie majstrował przy twarzy. (nie, nie oceniam go; jeśli ma kasę, to czemu nie..? byle by nie przesadził)
Ale sądzę, że zasługa jego dobrego (młodego?) wyglądu to to, że utrzymuje dobrą formę, lubi to, co robi i nie gra dziadków w filmach familijnych, jak co poniektórzy (większość??) starsi aktorzy.
Czasu się nie oszuka, ale można trochę się podrasować. :D

ocenił(a) film na 9
Raybella

Przecież dopiero 53 lata ma... nie róbmy z niego takiego dziadka... A) Ćwiczy - ma zapewne cały sztab trenerów co mu dietę i trening rozpisują, mówią nawet jak ma palcem tknąć. B) Zdrowo je, na pewno dieta C) ma umalowane włosy D) Trochę makijażu i wygląda na 40.. Taka dyskusja jest przy każdym aktorze który wygląda młodo - w przypadku faceta to nie jest przecież trudne. A on pewnie jeszcze kilka mln wydał na jakiś zabieg. Dla mnie może to robić, byleby dalej kręcił takie świetne filmy..

ocenił(a) film na 8
Putis_K

Ptasie kupy i szkocka woda - jego droga do młodości xd...nie wierzę w to jakoś :P

ocenił(a) film na 9
Kwiatkosiu9801

Ale tutaj nikt nie piszę przecież, że będzie nagrywał tę serię do 60, w każdym razie sam przyznaj, że dobrze się chłop trzyma.. Zapewne Rogue Nation będzie wygrywem boxoffice'u i za 2 lata doczekamy się 6 części, pewnie ostatniej z Gruzem i ten Ranner cały dziwny przejmie pałkę xD. Aczkolwiek taki Neeson 10 lat starszy i co? Wygląda na 50 i grał w filmach akcji ostatnimi czasy. Myślę, że spokojnie z 2 części nakręcą.

ocenił(a) film na 8
Putis_K

Tez tak mysle. Ale wątpię, że Renner zajmie główną rolę. Przecież ma własnę serię o Bournie, razem z Mattem Damonem. A Cruise..myale ze dopoki sie jakos powaznie nie polamie lub...roztyje czy pomarszczy to będzie nagrywał te filmy

ocenił(a) film na 9
Kwiatkosiu9801

Niech nie przesadza tylko... Stallone wpadł w tę pułapkę jakiś czas temu.. Lepiej gdyby po prostu poszedł drogą Seana Connery i w pewnym momencie odpuścił, będzie rozmieniał się na dobre tak jak De Niro..

Raybella

mysle ze na pewno jest podrasowany ! niczym rybie usta ibisza

to yoga twarzy, wystarczy 10 minut dziennie

użytkownik usunięty

Ale tego, że gra jak manekin mu nie odbierzecie.

ocenił(a) film na 9

tzc? Gdzie grał jak manekin? W Top Gun? W serii M.I? Nie prowokuj, bo co mu można zarzucić to można ale ma na koncie sporo bardzo dobrych filmów ;)

użytkownik usunięty
Putis_K

Zagrał drętwo w m.in. Rain Man, Firmie, Wojnie światów.

ocenił(a) film na 9

Zagrał drętwo ale wg Ciebie. Na szczęście reszta uważa inaczej, co to oznacza? że, nie koniecznie masz rację. Ja rozumiem, aktor może mieć gorsze filmy i on takich średniaków ma sporo, od paru lat nie grał w niczym dobrym oprócz Edge of Tommorow, oczywiście oprócz M.I ale pisanie, że jest drętwy? To jeśli on jest drętwy to Czajnik Tamtumn to chyba drewniak xD

użytkownik usunięty
Putis_K

Problem w tym, że Rain Man nie jest średniakiem.

Cruise ma jedną minę: z wyszczerzonymi zębami i króliczą wargą.

ocenił(a) film na 9

Rozumiem, że coś ci się nie podoba w tym jak gra, ale gdzie ty widzisz u niego króliczą wargę?

użytkownik usunięty
Basia_101

Mniej więcej pod nosem, ten otwór którym mówi.

ocenił(a) film na 9

Nic takiego nie dostrzegam. Ja w dzieciństwie miałam taką kreskę pod nosem jak Claire Forlani. :)

użytkownik usunięty
Basia_101

Czyli jesteś piękna.

Basia_101

a teraz gdzie masz ta kreske ?

ocenił(a) film na 9
mrn85krk

Nie ma już tej kreski na nosie. Aparat na zębach sprawił, że ta kreska z dzieciństwa zniknęła.

Putis_K

Saaaakeeeeeeee!

użytkownik usunięty

botoks, drodzy państwo. Botoks jest powszechnie stosowany w Hollywood. Stallone, Rourke, Cruise, Kidman to tylko garstka przykładów

Botoks w Hollywood to norma, ale nie on jest najgorszy bo botoks tylko paraliżuje mięśnie twarzy i po paru miesiącach nie ma po nim śladu. Najgorsze są źle przeprowadzone operacje plastyczne, w szczególności dotyczy to aktorek itp. z Hollywood i wypełniacze.

Heh, Krzysztof Ibisz światowego kina ? ;) No nie wygląda na swój wiek. Jak pół Hollywoodu zresztą.

ocenił(a) film na 9
Rena39

Serio! On lepiej teraz wygląda niż jak był młodszy. Trochę się podrasował, wypracował sobie świetną sylwetkę.

użytkownik usunięty
Basia_101

Na Pana Światła,spójrz na jego twarz.

ocenił(a) film na 9

Tak twarz ma naciągniętą, aż za bardzo. Ale krytykować za to, że chciało mu się ćwiczyć nie będę. Krzysztof ma jeszcze jednego plusa, w przeciwieństwie do swoich kolegów nie jest drogi. Przyjmuję każdą sumę jaką mu zaproponują i profesjonalnie prowadzi każde show na żywo.

użytkownik usunięty
Basia_101

Ja też nie krytykuję tego,że ćwiczy,niech robi co chce.Ale jego twarz wygląda żałośnie.Jak będzie miał tyle lat co Stallone to nie wiem co będzie...drugi Jackson.

ocenił(a) film na 9

Wiem o co ci chodzi. To będzię wyglądało groteskowo tak jak te gwiazdy Hollywood co mają naciągnięte, twarze maski i stare ręce.

na tym zdjeciu przy rolach to bym mu dał 20 lat xd

im starszy tym lepszy:>

użytkownik usunięty
Mia85

On jest słaby we wszystkich filmach :> w Top Gun dla przykładu tylko się szczerzył xD

Mia85

zalezy w czym ;>

jak wino :) oby nie zdziadział jak Johnny...

użytkownik usunięty
izalek16

Cześć, Joker.

Witam Joker.

Szkoła Krzysztofa Ibisza ;)

ocenił(a) film na 4

Dziadek Cruise wygląda niczym Pan Lampucer. Dobrze przynajmniej, że się nie szczerzył i nie pokazywał tego swojego zęba na środku twarzy.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam sie.
Zastanawia mnie szkic tej agentki na ktorym łudzaco przypomina Magdalene Cielecka.

ocenił(a) film na 7

No wiadomo- przecież to w końcu wampir Lestat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones