Film

Irresistible

2006 1 godz. 38 min.
6,3 3 507
ocen
6,3 10 1 3507
1 195
chce zobaczyć
{"id":"211358","linkUrl":"/film/Modliszka-2006-211358","alt":"Modliszka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/13/58/211358/7586892.2.jpg"}
Targana podejrzeniami kobieta podejrzewa, że współpracownica męża chce rozbić jej rodzinę.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Sophie Hartley jest ilustratorką książek dla dzieci, która ostatnio przeżywa niemoc twórczą, związana z niedawną stratą matki. Na szczęście ukojenie czerpie z bliskości rodziny - dwóch małych córeczek i ukochanego męża, z którym ostatnio świętowała dziesiątą rocznicę ślubu. I gdy wydaje się już, że impas został przezwyciężony, zaczynająSophie Hartley jest ilustratorką książek dla dzieci, która ostatnio przeżywa niemoc twórczą, związana z niedawną stratą matki. Na szczęście ukojenie czerpie z bliskości rodziny - dwóch małych córeczek i ukochanego męża, z którym ostatnio świętowała dziesiątą rocznicę ślubu. I gdy wydaje się już, że impas został przezwyciężony, zaczynają się dziać dziwne i niepokojące rzeczy- ktoś obcy kręci się po domu, giną przedmioty, zdjęcia. Sophie nie jest już niczego pewna, zaczyna cierpieć na bezsenność, miewa koszmary, halucynacje. Czy ktoś czyha na jej zycie, czy to tylko bujna wyobraźnia i wyrzuty sumienia podsuwają jej te obrazy?

studio
Baker Street / Film Finance / Film Victoria
tytuł oryg.
Irresistible
inne tytuły
Modliszka Polska
Irresistible Holandia
Więcej...
Niedługo po rozpoczęciu filmu widzimy Sophie (Susan Sarandon), dotykającą pędzlem środka oka sowy na obrazie, który właśnie maluje. Kolejne ujęcie pokazuje dużą czarną plamę pośrodku malowanego oka, jednak w kolejnej scenie plama nie jest już widoczna.
Kamera podąża za samochodem, który udaje się w kierunku wschodnim i wjeżdża do tunelu. Kiedy auto z tunelu się wyłania, jedzie nagle w kierunku zachodnim. Co ciekawsze, na trasie, którą auto pokonuje w filmie, nie ma żadnego tunelu.
W scenie, gdzie Mara (Emily Blunt) uwodzi męża Sophie (Susan Sarandon), widzimy ją już bez ubrania, jednak gdy po chwili dzwoni telefon, a oni się całują, Mara jest znów ubrana.
Mogłoby się wydawać, że Sophie Hartley (Susan Sarandon) to typowa, współczesna kobieta sukcesu. Wzięta, utalentowana ilustratorka dla dzieci, żona kochającego męża Craiga ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 38%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych