PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487300}

Modlitwy za Bobby'ego

Prayers for Bobby
7,6 13 328
ocen
7,6 10 1 13328
Modlitwy za Bobby'ego
powrót do forum filmu Modlitwy za Bobby'ego

ludzie którzy potrafią nienawidzić innych jedynie za odmienność seksualną. To straszne, ale nic z tym nie możemy zrobić. Nie rozumiem dlaczego w XXI wieku nadal w tej kwestii panuje taki ciemnogród. Wielu pseudo lekarzy deklaruje że umie wyleczyć homoseksualizm, a ja się pytam po co? kto u diabła wierzy w to ze homoseksualizm jest chorobą ? Co im w tych ludziach przeszkadza?
Sam film jest genialny. Świetna historia w dodatku oparta na faktach, a jak przedstawiona. Wielki szacunek dla samej produkcji i tego co sobą reprezentuje!!!

SNOBKA

a nie wiesz może skąd wziąć książkę? bardzo mi zależy, a szukałam i nic nie znalazłam.

SNOBKA

Prawda. Zgadzam się z Tobą. Na szczęście, na świecie jest coraz więcej tych, którym to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 7
SNOBKA

A co przeszkadza ludziom w rudych, niepełnosprawnych, okularnikach? Odmienność od określonej 'normy', którą cały czas pozostaje aryjski nadczłowiek hetero. Brutalne, ale prawdziwe. Nie trzeba do tego flag i pozdrowień, ludzkość nie lubi 'innych'. Ba, sami 'inni' mocno nadrabiają miną, chociaż nie mają obiektywnie powodu. Jako niepełnosprawna coś o tym wiem.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

Oczywiście częstują retoryką pocieszenia typu 'porażony talentem', 'jesteś wyjątkowy', 'uruchamiasz część seksualności niedostępną dla innych' itp. A pod spodem jest 'kurczę, żeby oni pasowali do układanki'.
Darwin rządzi. Jedna pociecha, że czasami mutacja gatunku prowadzi do nowych rozwiązań, lepszych niż standard. To przyznał nawet Darwin. Więc trzeba szukać samemu.
PS Nie oglądam codziennie 'X-Menów' do poduszki ;)) jeszcze nie ten etap

ocenił(a) film na 4
SNOBKA

Niestety geje istnieją i nic nie możemy z tym zrobić. Dobrze zdiagnozowałaś homoseksualizm jako chorobę psychiczną. Jednak często w popkulturze jest to przedstawiane jako grzech i tym samym wyśmiewane są postawy takich ludzi jak w tym filmie, gdzie modlą się za swojego syna-grzesznika, tymczasem powinni udać się do porządnego psychiatry zamiast do kaznodziei. Sam film jest mocno przeciętny i mam wrażenie, że oceniasz go jako arcydzieło tylko z powodu podejmowanego tematu.

ocenił(a) film na 9
grubom

"Niestety geje istnieją i nic nie możemy z tym zrobić. " ?????
Naprawde? A co Ty bys chcial z tym zrobic? Co Ci do tego kto z kim sie spotyka? Rownie dobrze moge powiedziec, ze niestety rudzi ludzie istnieja, ale chociaz mozna ich przefarbowac. Szczyt chamstwa! Ogladales w ogole ten film? Jest tam dobrze pokazane, ze wizyta u psychiatry NIC nie pomogla. Przez takich ludzi jak Ty sama szerze nienawisc, nienawisc do homofobow. Niech kazdy ma swoja wiare i ideologie, ale jezeli obejmujesz mnie swoja chora ideologia to odbieram to osobiscie.

ocenił(a) film na 8
grubom

homoseksualizam nie jest chorobą psychiczną!!!! czas się poduczyć i nie szerzyć ciemnoty

grubom

Przecież nigdzie nie napisała, że homoseksualizm to choroba psychiczna, bo oczywistym jest, że to orientacja seksualna. Chory psychicznie jesteś tu wyłącznie Ty.

grubom

Osoby homo to takie same osoby jak każdy z nas.kazdy ma prawo żyć jak chce i z kim chce nic komu do tego i wiadomo że mordercy to tylko pseudo Karolem z PiS.a kk to jedna wielka mafia z pedofilami w czarnych sukienkach na czele którzy gwałcą na prawo i lewo dzieci i wyciągają kasę po pieniądze naszym kosztem.kosciol nie ma nic wspólnego z Bogiem odkąd Polskę okrada PiS nic osoby homo mogą brać śluby adoptować dzieci w USA i co komu do tego.

SNOBKA

Nie wiem skąd się biorą tacy mało bystrzy ludzie jak ty. Przecież homoseksualizm jest SPRZECZNY Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM, a nie wierząc w Boga ani w Chrystusa, nigdy nie będziesz prawdziwą Polką. Owszem film widziałem bo lubię Sigourney Weawer, i czego się dowiedziałem? W USA jest mnóstwo odłamów protestantyzmu, tak że każdy może znaleźć coś dla siebie. Nawet są kościoły w których toleruje się homo, a księża chodzą na parady w koloratkach. Dla mnie jednak decydujące znaczenie mają słowa Papieża, który mówi żeby potępiać grzeszne czyny, a nie człowieka. Ponieważ Kościół jest tylko pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem, to skoro w katolicyźmie homoseksualizm jest uważany za grzech, to znaczy że tak zdecydował sam Bóg. A jak ktoś uważa że ON nie istnieje to won z Polski. To już pewne, że obecna partia zostanie na następną kadencję, a jak przy okazji rozpadnie się bezbożna UE, to będzie tak, że w Polsce ci co nie są chrześcijanami będą traktowani tak jak w Iranie ci co nie są muzułmanami. Granice są otwarte, zawsze można przeprowadzić się do jakiegoś bezbożnego kraju.

CorporalHicks

Sam papież ogłosił że homoseksualizm nie jest grzechem, a nawet pytając księży można taką odpowiedź zapoznać.
Według logiki boga, który rzekomo stworzył wszystko. Stworzył też orientacje, które występują u wszystkich zwierząt w tym u ludzi, a nabywamy orientacje od urodzenia, więc to ludzie wymyślili że jest to zło.
(moja teoria jest taka że ludzkość bała się że jeśli uznają homo za normę to wpłynie na ogromną skale i dojdzie do wyginięcia. Powiedzmy jest miasteczko w którym to legalizują i pewna garstka to ,,próbuję" i załóżmy się się im to podoba, do tego stopnia że chwali się innym, inni innym przekazują i np. połowa miasteczka ma już to za sobą i kto wie, może stanie się to element główny w ich życiu, a kontakt seksualny z kobietą będzie jedynie do ,,tworzenia" dzieci, niż do przyjemności)

PS: Jestem ateistą i nie wstydzę się tego, a także nie zabraniam innym wiary, byle nie wpływała na niewinne osoby,rzeczy.
Wspomnę że w aktualnym świecie prawdziwych wierzących (wszystkich wiar) jest jedynie garstka.
A to wszystko skuli nauki - technologii.
Kiedyś znacznie mniej znali nawet z najwyższego rodu, a reszta cywilizacji nie wiedziała niemal nic, więc jedynie wierzenie w dane postacie, sytuacje, czynności dawały im sens życia itp, albo ostrzeżenia przed czymś/kimś.
W dodatku powyższe osoby przestrzegały wszystkich zasad swojej wiary.
Za to w aktualnym świecie, każdy człowiek jest wstanie dowiedzieć się o wszystkim, przez co wiara jest nie potrzebna.
Teraz zdecydowana większość wierzących, przestrzega tylko garstkę zasad wiary, a to tylko skuli przyzwyczajenia z dzieciństwa, co więc daje, że im nowsze pokolenie tym mniej wierzących.
Jeśli Cię uraziłem, bardzo przepraszam, to co wyżej napisałem to Moje zdanie, nie mam nic przeciwko, ujrzeć Twej odpowiedzi.

CorporalHicks

Słaby trolling.

SNOBKA

Tak jak pislandia zacofani katolicy szczególnie kaczki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones