PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487300}

Modlitwy za Bobby'ego

Prayers for Bobby
7,6 13 328
ocen
7,6 10 1 13328
Modlitwy za Bobby'ego
powrót do forum filmu Modlitwy za Bobby'ego

Film nie jest najwyższych lotów, ale ma głębokie przesłanie. Powinni go obejrzeć przede wszystkim zagorzali fanatycy religijni, którzy uważają osoby inne od nich za gorsze i zasługujące na potępienie i wyklęcie przez społeczeństwo. Może ten film pozwoli im przejrzeć na oczy (w co niestety wątpię) i spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Dobrze powiedział ten ksiądz w filmie "Czasami ślepa wiara bywa gorsza od niewiary". Szkoda, że stało się tak jak się stało, czasu się nie cofnie. Moja ocena tego filmu rosła w miarę jego trwania i ostatecznie daję mu 8/10.

ocenił(a) film na 8
Melissa86

W 100% zgadzam się z opinią. Fanatyzm religijny (każdej maści) jest zgubny, a Polska tak naprawdę stoi przed tym. Okropność i współczucie... Ludzie opamiętajcie się, aby nie było za późno.

ocenił(a) film na 8
andpol

..."Zawsze może Pani przyjść i porozmawiać, ale nie przyjmę cudzej winy".

Melissa86

1Kor6,9 - " mężczyźni współżyjący z sobą nie posiądą królestwa Bożego". I co? wg Ciebie Święty Paweł to homofob i katotalib, nie?

ocenił(a) film na 8
xatt1975

Ktoś tu chyba nie oglądał filmu zbyt uważnie.

xatt1975

xatt1975 skoro jesteś katolikiem to trzymaj się tych "praw" i nie narzucaj swojego myślenia innym.

xatt1975

No ale kogo obchodzi, że gdzieś tam w jakiejś książce coś takiego jest napisane?

skalp_el

mnie obchodzi

xatt1975

Super. To sobie ją czytaj i kontempluj, ale po co tymi pierdołami zawracasz głowę normalnym ludziom, to nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones