PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708004}

Moja miłość

Mon roi
7,1 14 532
oceny
7,1 10 1 14532
5,8 6
ocen krytyków
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

chwila zauroczenia, nieprzemyślane decyzje, różne różniste komplikacje na codziennie spędzanej drodze życiowej. Ona i on, dwa przeciwieństwa, które na początku się przyciągnęły, by z biegiem dni, miesięcy, lat, ostro się odsunęły. Toksyczny, trudny, zacięty związek, który widz ogląda i podziwia role dwójki bohaterów. Brawa zarówno dla Emmanuelli Bercot jak i Vincenta Cassela, momentami ostro szli po bandzie. Sytuacje napięcia między bohaterami przyprawiały o mocniejsze bicie serca. Bo po co takie kłótnie, waśnie, spory? Szkoda czasu i życia, no ale, życie jest życiem, charaktery ludzkie są różne, stąd jest ciekawiej na świecie. Pasjonujący dramat z genialnymi głównymi rolami dwójki bohaterów. Warto zobaczyć.

dzyniu88

Tylko że twoja "3" oznacza, że ten "pasjonujący i z genialnymi rolami" film jest słaby...
Zastanawia mnie też sformułowanie " codziennie spędzana droga życiowa". Będziesz go bronic?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones