PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708004}

Moja miłość

Mon roi
7,1 14 523
oceny
7,1 10 1 14523
5,0 4
oceny krytyków
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

Zaraz po Fassbenderze :)

lena_777

Zaraz po Fassbenderze i Madsie Mikkelsenie :-)

Matakorkowa

mamy podobny gust ;P to moja TOP trójca <3

nunax4

Ha :-) Bardzo mi miło, gustopodobna :-) jestem facetem. Jesteś kobietą?

Matakorkowa

kobietą :) ważne że mamy podobny gust !! :)

ocenił(a) film na 9
nunax4

dorzucam do tego Toma Hiddlestona :)

wawkatarzyna

oj u mnie on też jest w pierwszej trójce "D

Matakorkowa

Popieram:)!Choć w top 3 Fassbenera nie mam..Mads,Vincent i Benicio del Toro(ostatnio,po Sicario) ;D

dziu69

w tym filmie Vincent cudowny

Matakorkowa

Mam podobny gust. Ale u mnie jest jeszcze Tom Hiddleston i Javier Bardem.

lena_777

Fass to buc i burak

ocenił(a) film na 7
Justyna_0288

Długo się znacie?=)

BohseOnkelz

od pieluch

ocenił(a) film na 7
Justyna_0288

I beztalencie.

DaveDovah1993

??! Fassbender ?!

luza

wiesz, ja kiedyś też bym nie dała złego słowa powiedzieć na Fassbendera, ale im więcej filmów z nim oglądam, tym bardziej rzuca mi się w oczy jego wtórność i lekkie przereklamowanie, ogólnie im bardziej staje się sławny, tym gorzej gra... dziwne zjawisko, bo zamiast się rozwijać, on się chyba cofa... nie jest za bardzo wszechstronnym aktorem... no a już dno osiągnął w ostatnich X-Menach... ciężko się go oglądało, chociaż w tym filmie i więcej aktorów zawiodło, więc to może i kwestia reżysera, że źle ich poprowadził

lena_777

od 15.05. Vincentw "Moja miłość" legalnie na CinemaPM a na razie tylko w "Pentameron" polecam.

lena_777

Im starszy, tym lepszy/ przystojniejszy.

ocenił(a) film na 7
lena_777

Pensjonarskie ględzenie, miejsce którego jest ewentualnie przy sylwetce aktora. Dziewczyny obudźcie się.

ocenił(a) film na 9
lena_777

Nigdy w życiu nie zgadzałam się bardziej z postem na filmwebie. W mojej TOP 3 mam Fassa, Cassela i Tennanta.

użytkownik usunięty
lena_777

Vincentek jest przed Fassbenderem..choc moze ja powinnam milczec bo w moim pojeciu jednym z bardziej porywajacych aktorow jest Colin Firth...poprostu go uwielbiam...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones