PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34607}
6,4 230
ocen
6,4 10 1 230
Moja wojna, moja miłość
powrót do forum filmu Moja wojna, moja miłość

Dobry film

ocenił(a) film na 10

Kolejny dobry film Nasfetera. Szkoda że Telewizja Polska woli emitować jakieś kiczowate programy i seriale zamiast emitować dobre polskie filmy.

ocenił(a) film na 7
Mariusz005

Niestety Telewizja Polska nie spełnia funkcji misyjnej lecz wychodzi na przeciw oczekiwaniom Polaków.
Jeśli największą oglądalnością cieszą się seriale paradokumentalne typu Trudne Sprawy i filmy Patryka Vegi to znaczy, że właśnie na taki rodzaj treści Polacy zgłaszają największe zapotrzebowanie. A opinia jaką artykułują na ich temat nikogo jak się okazuje nie obchodzi. Kiedy ktoś prowadzi sklep spożywczy i największym wzięciem cieszą się alkohole to ma gdzieś, jaką opinią się one cieszą wśród klientów, czy im smakują czy im nie smakują, ważne jest tylko że kupują.
Zamiast narzekać na niski poziom mediów trzeba przejść od słów do czynów i przestać te kiczowate seriale oglądać i włączyć sobie np. niszowy kanał TVP Kultura który ciągle trzyma poziom. Dlatego właśnie jego oglądalność jest niższa niż telewizji TRWAM.
To nie są czasy gdy widz miał do dyspozycji tylko dwa kanały, przez co był de facto skazany na oglądanie takich a nie innych programów, filmów. Popyt generuje podaż a nie odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones