PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320849}

Mokra robota

You Kill Me
6,2 5 549
ocen
6,2 10 1 5549
5,3 3
oceny krytyków
Mokra robota
powrót do forum filmu Mokra robota

Ze względu na grę Kingsleya , fajne śmieszne dialogi daję 6/10 chociaż by film mnie powalił nie powiem. Film zaklasyfikowany tutaj jako komedia kryminalna - ciekaw jestem gdzie tu jest jakiś wątek kryminalny do rozwiązania ? Jak już to jest element sensacyjny / gangsterski.

użytkownik usunięty
armarange

Dla mnie to komediodramat, ale z naciskiem na dramat, chwilami - sceny w domu pogrzebowym - czarny humor. Wątek miłosny, gangsterski /raczej na marginesie/, ale przede wszystkim choroba uzależnienia i powolne zmiany jakie zachodzą w bohaterze zostały pokazane w bardzo dobry sposób. Gra pary głównych bohaterów znakomita, a postacie które kreowali budziły moją sympatię na tyle, że bardzo im kibicowałem jeśli chodzi o przyszłość ich związku. Myślę, że jeśli ktoś jest uzależniony lub współuzależniony bardziej zrozumie pewne niuanse dotyczące choroby alkoholowej, które w filmie świetnie zostały zobrazowane. Film dobry - zasłużone "7"

ocenił(a) film na 7
armarange

To mamy podobne wrażenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones