film

Monster Hunter

2020
1h 39m
4,6 10 623
oceny
4,6 10 1 10623
Porucznik Artemis wraz z grupą wyspecjalizowanych żołnierzy, przenosi się do świata niebezpiecznych i potężnych potworów. więcej mniej
Film zawiera 1 scenę po napisach czytaj więcej
Monster Hunter zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Monster Hunter
Zwiastun nr 2 (chiński)
Monster Hunter
Zwiastun nr 1
Monster Hunter
Teaser nr 1
nr 2 (chiński) 2020-11-20T09:17:34 https://fwcdn.pl/webv/57/78/55778/55778.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/198/823398/Monster_Hunter_trailer_oA6.vp9.1080p.webm

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny - świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny strach. Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszegoNasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny - świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny strach. Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata odważna porucznik spotyka tajemniczego łowcę (Tony Jaa), którego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym miejscu. Mierząc się z brutalnymi atakami przerażających potworów, wojownicy łączą siły, by odnaleźć drogę do domu. Film na podstawie światowego fenomenu - gry "Monster Hunter".

boxoffice
$42 145 959 na świecie
$15 162 470 w USA
$26 983 489 poza USA
budżet
$60 000 000
na podstawie
Kaname Fujioka (gra wideo)
studio
Capcom Company / Constantin Film / Impact Pictures / więcej
tytuł oryg.
Monster Hunter
inne tytuły
Podczas początkowego kontaktu Strażników z samotnym piaskowym potworem, jeden z żołnierzy wielokrotnie strzela do niego z automatycznej broni zasilanej pasem z amunicją, jednak choć widać wiele błysków z lufy, to pas jest nieruchomy i nie przechodzi przez broń.
Kilkakrotnie kierowca HMMWV przesuwa drążek ręcznej skrzyni biegów podczas jazdy, jednak ten wojskowy pojazd ma automatyczną skrzynię biegów.
Przy próbie uruchomienia pojazdu wojskowego HMMWV kierowca włącza stacyjkę na panelu kierownicy, jednakże w tym samochodzie przełącznik "stop / start / jedź" jest zamontowany na desce rozdzielczej po lewej stronie kierownicy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film o niczym, równie dobrze mógłby być przerywnikiem w grze. Brak napięcia , emocjicałkowity brak logiki nawet jak na taki rodzaj kina. Zdecydowanie szkoda czasu lepiej obejrzeć jakiś serial...3/10

nie jest zle

ocenił(a) film na 6

spodziewalem sie filmu z gatunku 'straight to dvd' - drewniane aktorstwo, toporne efekty itp a tymczasem jest to raczej regularna kinówka - ok gwiazd moze nie ma (Milla raczej niczym aktorsko nie zablysnela w przeszlosci i wszyscy ja w zasadzie kojarza wylacznie z RE), ale te nieliczne postacie z drugiego planu twarze...

więcej

.......

ocenił(a) film na 5

Dramat i zmarnowany potencjał, nie liczyłem na to że ten film będzie arcydziełem, bo to nie o to w tym chodziło miały być potwory naparzanka i jakaś tam fabuła, ale to co wyszło to jest kpina i ciężko cokolwiek o tym pisać, trzeba to samemu zobaczyć.......chociaż lepiej nie.

Zbanowane film to dla mnie dodatkowa zachęta, oby go obejrzeć.

Patrząc na to kto jest reżyserem i scenarzystą i to jak zakończyła się ostatnia część serii, może to być kontynuacja Resident Evil :-)