Repertuar filmu w Białej Podlaskiej

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Monster

Monster

Kaibutsu
2h 6m
Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Białej Podlaskiej lub
Monster
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-03-12T15:34:32 https://fwcdn.pl/webv/84/42/68442/68442.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/79/10032679/MONSTER___SEKRET_W_KAZDEJ_SCENIE__SEKRET_W_KAZDEJ_POSTACI___WKROTCE_W_KINACH.vp9.1080p.webm

Saori po śmierci męża samotnie wychowuje nastoletniego syna Minato. Zauważa u niego niepokojące zachowanie i odkrywa, że jest gnębiony przez swojego nauczyciela. Żąda w szkole odsunięcia pana Hori od pracy z dziećmi. Koreeda zaskakuje, podsuwa różne tropy, opowiadając nam historię z trzech perspektyw - matki, nauczyciela i samego Minato. Reżyser opowiada o skomplikowanych emocjach - jakże różnych u każdego z bohaterów - w sposób czysty i subtelny. Dużym atutem filmu jest ścieżka dźwiękowa, jedna z ostatnich kompozycji niezrównanego Ryuichiego Sakamoto.

premiera

Magazyn SFP
7
Symfonia na empatię, dwóch chłopców i kilkoro pogubionych dorosłych. Reżyser wkręca nas (dosłownie) w wydarzenia, które z perspektywy każdego bohatera są inne.
0
krytyczka niezależna
8
Rozstraja serce ta opowieść, bo jesteś każdym z tych bohaterów. I gubisz but, i pożyczasz go, i walczysz z błotną lawiną, dmąc w puzon, i biegniesz po łące.
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones