Repertuar filmu w Białogard i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Monster

Monster

Kaibutsu
2h 6m
Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Białogard lub
Monster
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-03-12T15:34:32 https://fwcdn.pl/webv/84/42/68442/68442.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/79/10032679/MONSTER___SEKRET_W_KAZDEJ_SCENIE__SEKRET_W_KAZDEJ_POSTACI___WKROTCE_W_KINACH.vp9.1080p.webm

Saori po śmierci męża samotnie wychowuje nastoletniego syna Minato. Zauważa u niego niepokojące zachowanie i odkrywa, że jest gnębiony przez swojego nauczyciela. Żąda w szkole odsunięcia pana Hori od pracy z dziećmi. Koreeda zaskakuje, podsuwa różne tropy, opowiadając nam historię z trzech perspektyw - matki, nauczyciela i samego Minato. Reżyser opowiada o skomplikowanych emocjach - jakże różnych u każdego z bohaterów - w sposób czysty i subtelny. Dużym atutem filmu jest ścieżka dźwiękowa, jedna z ostatnich kompozycji niezrównanego Ryuichiego Sakamoto.

premiera

Magazyn SFP
7
Symfonia na empatię, dwóch chłopców i kilkoro pogubionych dorosłych. Reżyser wkręca nas (dosłownie) w wydarzenia, które z perspektywy każdego bohatera są inne.
0
krytyczka niezależna
8
Rozstraja serce ta opowieść, bo jesteś każdym z tych bohaterów. I gubisz but, i pożyczasz go, i walczysz z błotną lawiną, dmąc w puzon, i biegniesz po łące.
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones