PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817046}
5,0 34 663
oceny
5,0 10 1 34663
2,8 17
ocen krytyków
Morbius
powrót do forum filmu Morbius

WTF Sony

ocenił(a) film na 3

Fabuła nie jest dla mnie aż takim rozczarowaniem, bo w sumie wiedziałem, czego się mogę spodziewać. Bardziej porażała mnie w tym filmie strona techniczna. Ostatni raz taki kijowy montaż widziałem chyba w Kac Wawie

ocenił(a) film na 9
MRsheep_08

Spróbuj obejrzeć w kinie i tym razem w okularach, zmienisz zdanie.

adieu_mai

Raczej zdania nie zmieni. Oglądałem w kinie 2 razy i ma rację, ale patrząc na twoją ocenę musisz być fanem mcu.

ocenił(a) film na 5
MRsheep_08

Gdy pierwszy raz zobaczyłam w kinie zapowiedź "Morbius", byłam zachwycona, że zabrali się w końcu za całkiem innych bohaterów. Ale gdy tylko zaczęłam oglądać film, byłam załamana - idiotyczna fabuła i sceny, nic nie trzymało się kupy, dodatkowo wydawało się. że akcja filmu skacze, jakby chcieli wszystkie punkty z listy odhaczyć. Do tego te efekty specjalne, jak z filmów lat 90. Sceny był mroczne i dosyć ciemne, więc dało to pole do popisu dla cgi, które mogły wyglądać bardziej realistycznie. Zastanawiałam się, czy przypadkiem to nie jest jakaś parodia dotycząca adaptacji komiksowych. Gra aktorska nie była zła, jednak tylko ona nie uratuje filmu. Podsumowując, film, który ma takie zaplecze finansowe i nie był kręcony w przeszłości dało ogromne możliwości i stworzenie czegoś ciekawego. Niestety nie wyszło, a szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones