PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817046}
5,0 34 621
ocen
5,0 10 1 34621
2,8 17
ocen krytyków
Morbius
powrót do forum filmu Morbius

Nie widziałem w swoim życiu lepszego filmu. Film był tak dobry że na sali wszyscy się masturbowali przy każdym zdaniu wypowiedzianym przez morbiusa. Zdecydowanie to nowa legenda marvela. 10/10 polecam każdemu. Osobiście film oglądałem już 63 razy i cały czas jest tak samo dobry.

Maciej_Barol

Zgadzam się w 100% Jared Leto zagrał fenomenalnie ja także nie byłem w stanie się oprzeć doskonałości tego filmu. Chciałbym zobaczyć wykonanie Jared Leto w sequelu one man one jar.

Maquciek

To byłby prawdziwy sztos, albo ''two morbius one cup''

marky_mark_fw

a my skrzaty

ocenił(a) film na 8
NIEZMIENNIEZMIENNY

Nie widziałem tego one jar cup, ale ten morbius to mi się tak sobie podobał. To znaczy nie był taki zły, ale nie podobał mi się tak jak wam. Ten aktor o wiele fajniej zagrał jak był jokerem, bardziej pasuje i dobrze mu wychodziło, bo tutaj to jakieś dziwne to było wszystko.

ocenił(a) film na 6
Maciej_Barol

no widzisz, w koncu trafil ci sie dobry film, napisy koncowe pierwsza klasa,... a on zlapal przeciag w tym metrze ze tak sprawnie szybowal przed pociagiem?

monty83

to wyglądało jakby się "odpychał" na tej swojej echolokacji :D

ocenił(a) film na 3
Maciej_Barol

4/10 to optymalna ocena. Obejrzeć w nudne, niedzielne popołudnie i zapomnieć :)

ocenił(a) film na 3
Sharimsejn

4 to i tak za duzo, widzialam zwiastun i nie moglam sie doczekac kiedy bedzie do obejrzenia,niestety sam film byl denny

Maciej_Barol

Święta prawda! Morbius to zdecydowanie jeden z filmów w historii.

Maciej_Barol

Chyba film roku czuje kilka nagród w powietrzu

PIXA_GOD

Obawiam się, że ten film podzieli los "Skazanych na Shawshank" czy "Informatora" i nie dostanie żadnego Oscara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maciej_Barol

najmniej zadowolony fan morbiusa

ocenił(a) film na 5
Maciej_Barol

I te kultowe cytaty "It's Morbin time". Płakałem ze wzruszenia

Maciej_Barol

Odstaw klej bo ewidentnie ci szkodzi

Remigiusz189

r/woooosh

Remigiusz189

a kto to przyszedł pan maruda

jestemtwoimojcem

A kto to przyszedł? Pan kserokopiarka który rzuca oklepanymi tekstami z internetu

Remigiusz189

polecam wyjąć kij z dupy kończe tą pasjonującą konwersacje

ocenił(a) film na 10
Maciej_Barol

możesz się śmiać, ale legendą napewno będzie XD

Maciej_Barol

oskar gwarantowany

ocenił(a) film na 3
Maciej_Barol

musiało się w kinie nieźle wszystko kleić. Lepiej nie odpalać tam lampy UV bo wszyscy oślepną

Maciej_Barol

Chciałem zaznaczyć, że to jest forum filmu Morbius. Czy ten komentarz napewno jest we właściwym miejscu?:/

ocenił(a) film na 5
Maciej_Barol

Bez przesady ! Raczej taki średni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones