PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7843}

Mordercza rozgrywka

Knight Moves
6,4 1 737
ocen
6,4 10 1 1737
Mordercza rozgrywka
powrót do forum filmu Mordercza rozgrywka

6/10

ocenił(a) film na 6

Muszę przyznać ,że dość ciekawe kino bez szały ale tez bez nudy ja do końca nie wiedziałem kto zabija ale nawed podejrzewalem tego młodego policjanta . Tylko zawiodla koncówka do konca nie zrozumialem motywi jakim kierował się ten przestepca ,wywnioskowalem że jakies porachunki z dzieciństwa ale kino nie złe.

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

A mi się przez chwilę wydawało (może nawet to rozwiązanie byłoby ciekawsze), iż mordercą jest niewidomy teściu głównego bohatera. Ten numer z jakąś lampą błyskową, która oślepiała atakowane kobiety i wykręcanie (niszczenie) żarówek... Nawet motyw by się dobry znalazł: jako kompletnie oddany szachom nie mógł patrzeć, jak jego zięć zamiast skupić się na turnieju, romansuje z kobitkami. Mógłby też chcieć zabić wnuczkę z zemsty za swoją córkę, która przez głównego bohatera popełniła samobójstwo. Szkoda. Bo od samego początku było wiadomo, że to ten dzieciak, który na początku przegrał partię szachów i zaatakował rywala piórem.

ocenił(a) film na 6
Bowman85

Ja nie widziałem tej sceny z tym z tym piorem nie oglądalem od początku ale tez pod uwage bralem tego dziadka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones