PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397385}

Morderstwa w Oxford

The Oxford Murders
6,3 3 697
ocen
6,3 10 1 3697
Morderstwa w Oxford
powrót do forum filmu Morderstwa w Oxford

Hobbit znowu w akcji!

użytkownik usunięty

Są aktorzy którzy juz do końca swojej kariery będą kojarzyć się z jedną rolą. Może świadczy to o tym że stworzyli wybitne kreacje, a może że na więcej ich nie stać. Tak samo było np. z Leonardo Dicaprio po "Titanicu". Juz nie mogę się doczekać żeby znów ujrzeć jego i jego ogrodnika zdąrzających ku Górze Przeznaczenia ;)

nie moge sie z toba zgodzic. ogladalem tytanica i ogladalem trylogie wladcy i musze powiedziec ze dicaprio za nic nie kojarzy mi sie z jedna rola. zwlaszcza ostatnio, kiedy gra w tylu dobrych filmach, kreujac niezle role, mysle ze na dobre chce sie pozegnac z cukierkowa rola z tytanica. a wood? mi bardziej kojarzy sie z zakochanym bez pamieci, hooligans czy sin city. zreszta wiele dobrych rol ma na koncie.

Byku

"Krytyka jest potrzebna, bo bez niej myslelibysmy ze jestemy gwiazdami..."

ocenił(a) film na 8
Byku

zgadzam sie zupelnie.ale moja ulubiona rola wooda to we "wszystko jest iluminacja";).pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
poles21

Nie zgodziłbym się co do di Caprio. Gra z krwawy diament czy Infiltracja w ogóle nie przypomina słodkawego włóczęgi z titanica.

Co zaś do Froda to muszę się zgodzić. Ten wygląd przestraszonego włochatego hobbita, który niesie ciężkie brzemię.

Film zaś bardzo fajny. Kryminały to w ogóle pośledni gatunek, ten natomiast film jest wyjątkowy na tle innych.

ocenił(a) film na 10
Byku

Byku przeczytaj dokladnie, co napisal autor tematu i ze zrozumieniem: "Są aktorzy którzy juz do końca swojej kariery będą kojarzyć się z jedną rolą. "
- TO oznacza, ze NIE KAZDY! Mi tak samo, DiCaprio nie kojarzy sie z jedna rola, ale Hobbit :) znaczy E. Wood - tak. Zdecydowanie jak dla mnie zostal on juz zaszufladkowany jako hobbit hihi, a bohater serialu Herkulesa, tak samo kojarzy mi sie tylko z Herkulesem :) Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones