PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35711}

Moskwa nie wierzy łzom

Moskva slezam ne verit
7,7 3 834
oceny
7,7 10 1 3834
6,3 3
oceny krytyków
Moskwa nie wierzy łzom
powrót do forum filmu Moskwa nie wierzy łzom

Wyobraz sobie że siedzisz u siebie w mieszkaniu przy stoliku, nagle wchodzi jakiś obcy gość, siada koło Ciebie, Ty spoglądasz na niego, stawiasz przed nim szklankę, nalewasz do niej wódki do pełna, on wypija, Ty mu się przedstawiasz, on Tobie sie przedstawia i pijecie, aż do gorzkich żalów...

dubbelvla

Też zwróciłam na to uwagę. Ale dla mnie było dziwne, że Gosza, który mieszka w wynajętym pokoju, nie dziwi się , że Katia jako samotna matka ma dwupokojowe mieszkanie? przecież musiałaby być na jakimś kierowniczym stanowisku. I to stwierdzenie, że jeszcze raz powie do niego takim tonem to już go nie zobaczy? i że on bedzie decydował bo jest meżczyzną? dzisiaj brzmi to dziwnie

ocenił(a) film na 9
gabi_2

Katia ma trochę więcej, niż "kierownicze stanowisko"; jest dyrektorem dużej fabryki, więc nie dziwota, że ma duże mieszkanie.

mak65

Właśnie o to mi chodziło. Że już po mieszkaniu mógł się domyśleć, że jest na wyższym stanowisku a nie wylewać później swoje żale.

ocenił(a) film na 9
gabi_2

Fakt - teraz zrozumiałem sens twojego komentarza. Po "oglądzie" mieszkania w zasadzie MUSIAŁ wiedzieć dość dokładnie, z kim ma do czynienia.

ocenił(a) film na 8
dubbelvla

Dla mnie to jest scena bomba - można powiedzieć, że esencja rosyjskiego mentalu, czy też tak jak my się trochę śmiejemy, że Rosja to stan umysłu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones