PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 788
ocen
7,3 10 1 117788
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii
Izabela727

Trudno powiedzieć bo cały film to cudo. ale u mnie na pierwszym miejscu jest scena biegu w którym Jessie przegrywa z Leslie oraz scena gdy ich przyjaźń się "zawiązała" (scena w autobusie) . Po za tym ciekawa była jeszcze oczywiście scena rozmowy Jessiego, Mayballe i Leslie po kościele.

ocenił(a) film na 9
Izabela727

Jak dla mnie to sam finał filmu, czyli budowa mostu i wprowadzenie Maybell to Therabitii.

Izabela727

chyba ta kiedy Jesse wraca do domu, a tu tak wszyscy się na niego gapią i potem mówią mu, że Leslie nie żyje, może dlatego, że wtedy w filmie wszystko się zmienia - z sielanki na tragedię, taki trochę szok, zwrot akcji
oprócz tego fajne były też te sceny z jego rysunkami i jak Leslie czytała chyba jakieś wypracowanie w szkole czy coś takiego ;p

ocenił(a) film na 9
Izabela727

Rozmowa Jessa z nauczycielką po znokautowaniu jednego dupka i później z ojcem po śmierci Leslie. Beczałam bardziej niż przy Titanicu.

użytkownik usunięty
Izabela727

Ta z liną, dawno nie miałem takiej beki

ocenił(a) film na 5
Izabela727

Napisy końcowe.

ocenił(a) film na 10
Izabela727

Ich ostatnie spotkanie,i pożegnanie w deszczu.

Izabela727

SPOILER!!!
Najlepsza scena to dla mnie zdecydowanie rozmowa nauczycielki z Jessiem. Praktycznie nigdy nie płaczę przy filmach ale tu po prostu wymiękłem całkowicie :( Rozmowa po kościele też była świetna!

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Jak tata Jessiego podbiegl do niego i zlapal w ramiona by mogl sie wyplakac. Bardzo mnie przejela i ryczalam juz do konca :D

Izabela727

Jak dla mnie najlepszy moment to, gdy Jess pyta zapłakany, czy Leslie pójdzie do piekła. Rozwaliło mnie to emocjonalnie.

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Jak żegnali się w deszczu, albo jak Jess wraca po śmierci sam do Terabiti i potem popycha siostrę "bo to ich miejsce".

Izabela727

Jak Leslie i Jess przeskakiwali przez leśny strumień za pomocą liny. Sceny w lesie.

ocenił(a) film na 10
Izabela727

SPOJLER

Rozmowa Jessa z ojcem po śmierci Leslie. Gdy Jess stara się zrozumieć, a ojciec próbuje mu wyjaśnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones