PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 781
ocen
7,3 10 1 117781
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Podobne filmy

ocenił(a) film na 8

Od siebie mogę polecić:
"Moja dziewczyna" film oglądałem strasznie dawno. Tematyka bardzo podobna, no ale o fabule lepiej nic więcej nie mówić aby nie spoilerować. Bardzo piękny.

Drugi film: "Magia uczuć" bardzo mało znany film a szkoda. Bardzo przystępny i efektowny wizualnie. Podobny ze względu na elementy fantastyki, dziecięcą wyobraźnię, ale także jest i dramaturgia. Polecam

I mam też prośbę do was, jeśli ktoś ma coś do polecenia podobnego, a przede wszystkim wartego oglądnięcia piszcie. Dzięki

pioun777

"Magia uczuć" bez urazy ale nawet nie umywa się do "Mostu do Terabithii" . Oczywiście "Magia" to film ciekawy ale niestety dopracowany. W temacie dziecięcej przyjaźni ne znalazłem filmu choćby zbliżonego poziomem.

"Moją dziewczynę" też widziałem i ..ten film tez mie nie urzekł choć nie jest zły. (Może dlatego że znałem zakończenie zanim ten film obejrzałem?)

Choć filmy już typowo o dziecięcej miłości godne polecenia to "mały romans" oraz "Kochankowie z księżyca".

Swój urok ma też film "Samantha i Neille" (również z AnnąSophią Robb w roli głównej!) , też film o przyjaźni choć nieco innej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones