PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 094
oceny
6,0 10 1 19094
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

1) Jak zadzwonili na 911 i szef się zorientował to wyjął kabel z telefonu i schował go sobie do kurtki. Pod koniec babka wyjmuje go z jego kurtki. Tylko skąd ona wiedziała, że on ma tam ten kabel? Przecież nie widziała jak go tam chowa, bo uciekali wtedy tunelem.

2) Babka dzwoni na 911, mówi, że jest w motelu, że chcą ich zabić. Połączenie się nagle urywa, a gliniarze wysyłają pojedynczy radiowóz z jednym policjantem.... Żenada. W dodatku gdy po policjancie słuch zaginął i przez całą noc się nie zgłaszał na komendzie (bo go zabili) to nie wysyłają kolejnego radiowozu.

3) Gliniarz skapnął się że zepsuli mu radiowóz to zamiast wyjąć z bagażnika jakiegoś shotguna czy coś to on sobie spokojnie otwiera maskę i zamierza grzebać przy silniku gdy obok ścigają ich mordercy.

4) Mordercy zdają się przez cały czas nieporadnie szukać tę dwójkę tak jakby nie wiedzieli gdzie są, a przecież mieli wszędzie kamery z dźwiękiem.

5) Jak wynika z taśm z filmami, wszystkie inne pary były atakowane w pokoju przy pełnym świetle. Nie było żadnych podchodów, godzin oczekiwania. Po prostu atakowali ich i zarzynali w pokoju. Podczas gdy tutaj zamachowcy po prostu sobie czekają godzinami nie wiadomo na co. Zostawili też kasety, dzięki którym para odkryła podziemny tunel w łazience.

6) Po raz kolejny okazuje się, że bohaterowie filmów powinni pozbyć się komórek, bo we wszystkich filmach albo akurat bateria się rozładowuje, albo nie ma zasięgu. No ludzie!!!! Ja rozumiem, że są miejsca bez zasięgu, ale z filmów wynika, że zasięgu nigdy nie ma tam gdzie go potrzeba, natomiast wszędzie tam gdzie telefon potrzebny nie jest, zasięg jest znakomity.

7) NAJWIĘKSZA BZDURA W FILMIE. Babka ukrywa się na poddaszu, a facet wychodzi i zostaje zadźgany nożem. Upada, wykrwawia się i.... No właśnie. Każdy w tym momencie myśli, że koleś zginął. Przyznam, że już cieszyłem się, że chociaż tego faceta uśmiercą. Ale oczywiście zgodnie z kanonem amerykańskiego przemysłu filmowego: FACET LEŻAŁ Z GŁĘBOKĄ, ROZLEGŁĄ RANĄ PRZEZ KILKA GODZIN CAŁKOWICIE NIERUCHOMO, JASNE JEST, ŻE SIĘ W KILKA MINUT SIĘ WYKRWAWIŁ I TO TRUP, A TU NAGLE BABKA PO ZAŁATWIENIU TRÓJKI MORDERCÓW, PODCHODZI DO NIEGO I FACET CUDOWNIE WRACA DO ŻYCIA. W dodatku mordercy zostawiają ciało tego faceta przez całą noc, zamiast gdzieś je schować i się go pozbyć. To jakiś żart??????? W dodatku mordercy myśleli, że babka uciekła przez okno i szef kazał im szukać jej, zapewne w okolicznym lesie czy coś takiego. A po kilku godzinach, rano, jak babka postanowiła w końcu zejść z tego poddasza, to morderca od razu pojawił się za jej plecami... Czekał tam na nią czy co? Skąd mógł wiedzieć, że ona tam jest? A skoro wiedział to po co czekał? To jakiś bezsens.


Film przeciętniak, nie trzymał mnie jakoś szczególnie w napięciu. Szczerze mówiąc to nawet trochę mnie znudził. 5/10.

Gladiatorek

I jeszcze jeden absurd: jak mordercy uszkodzili samochód policjanta, skoro główni bohaterowie cały czas stali w oknie i - teoretycznie - wszystko widzieli???? Film mocno naciągany.

ocenił(a) film na 7
zowi

Nie cały czas,bo blokowali wejście w podłodze jak mordercy chcieli się dostać do nich

ocenił(a) film na 4
Gladiatorek

Film pełen absurdów początek dobry, ale potem to taniocha,głupota i tandeta.

8.) Mnie rozwalił fragment jak gościu powiedział, że nie jest taki głupi jak poprzednie ofiary. Dopiero zajarzył po drugiej kasecie, że to jest ten sam pokój co na video. Szeryf, który wpadł obejrzał sekundę poświecił latarką po kątach i zaraz zajarzył.

ocenił(a) film na 5
jukatos

Akurat jeśli chodzi o to, to można tu twórców wybronić. Widzowi to się wydaje oczywiste, ale postaw się na miejscu głównych bohaterów. Czy w ogóle wziąłbyś pod uwagę, że to może być ten sam pokój? Dopiero co weszli, facet był zmęczony, myślał, że to jakieś filmy klasy C, nie brał zupełnie pod uwagę, że to mogą być nagrania szalonych oprawców. A szeryf zorientował się, że coś jest nie tak po pierwsze dlatego, że ktoś dzwonił z motelu więc miał wzmożoną czujność na wszelkie odstępstwa od normy, a po drugie pokój był chyba zostawiony w nieładzie i to wzbudziło jego podejrzenie. (nie wspominając że właściciel poszedł rzekomo po inne klucze, gdy pokój był otwarty). Ja mam tylko pytanie czemu on wszedł akurat do tego pokoju? Jeśli babka dzwoniąc podała numer pokoju to ok, nie pamiętam tego, ale jeżeli nie, to nie wiem czemu wszedł od razu do tego pokoju.

ocenił(a) film na 4
Gladiatorek

Tak zaraz się kapnąłem, że to ten sam pokój i gdybym taką kasetę oglądał też raczej bym zauważył.
No ale policjant robił to w ciemnym pokoju i wyglądało to komicznie. Wszedł od razu bo chciał sprawdzić wszystkie pokoje, a nie tylko jeden.

ocenił(a) film na 7
Gladiatorek

Trochę to dziwne że samochód zostawili na środku drogi otwarty,na światłach,pewnie jeszcze z kluczykami w środku i poszli

Gladiatorek

a nie dziwne jest to że pod koniec filmu cały ranek ani jednego samochodu przyjeżdżającego na stację?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones