PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4393}

Motylek

Butterfly
6,3 129
ocen
6,3 10 1 129
Motylek
powrót do forum filmu Motylek

Lolitka

ocenił(a) film na 6

Niezły dramat obyczajowy, zaledwie liźnięto tu kilka poważniejszych tematów, ale ogląda się dobrze. Pia Zadora która miała być największą atrakcją seansu poniżej oczekiwać- ten cwaniacki styl mówienia i głupiutka mina jakoś nie czynią z niej Lolity lat 80, a jedynie znośną aktorkę. Stacy Keach za to zagrał wzorowo i nie wiem czy to nie jego życiowa rola. Ogółem trochę to wszystko za bardzo ckliwe, końcowa rozprawa zbyt teatralna, ale film daje radę. Fabuła jest dobra, kilka zaskakujących momentów no i klimat małomiasteczkowej społeczności.

ocenił(a) film na 5
Lucky_luke

To zależy kto czego oczekiwał. Osoby, które liczyły na wielki popis aktorski mogły poczuć się zawiedzione, ale osoby, które chciały sobie popatrzeć na pewno nie. Pia Zadora jest piękna i na tyle seksowna, na ile wymagała tego rola, więc w sumie dobrze się ją oglądało.
Sam film mnie zaskoczył, liczyłam, że potoczy się w inną stronę, ale pojawiła się Belle i zrobiło się obyczajowo.. Oczywiście to nie zarzut, zarzut mam tylko jeden - kiedy powoli się wyjaśnia kto jest kim, cała historia zaczyna przypominać historię rodem z telenoweli. Nie wiem, czy w tamtych czasach istniał ten gatunek, jeśli nie, moje porównanie ma sens tylko z punktu widzenia współczesnego widza. Ogólna ocena 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones