PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266333}

Mroźny wiatr

Wind Chill
5,7 12 119
ocen
5,7 10 1 12119
3,0 2
oceny krytyków
Mroźny wiatr
powrót do forum filmu Mroźny wiatr

Dałem się skusić niezłą oceną 6,1. Jestem fanem horrorów (nie tylko gore) i miałem ochotę na klimatyczny i mroczny obraz. Ale to jest... brak słów.
Klasyczne nieporozumienie.
1/10

Dokladnie.

ocenił(a) film na 8

Ladna jestes ... Pewnie masz jaja wieksze od moich :D

użytkownik usunięty
aproxx

Ach dziękuję, dziękuję...
Jaja akurat nie mam największych (raczej jajeczka). Wyglądają, jakbym je wystawił na jakiś "Mroźny wiatr".

Ale myślę, żeby Ci się i tak spodobały, skarbie :*

ocenił(a) film na 8

Grunt do wprowadzic na to sztywne forum troszke usmiechu czyz nie ? heh :D
Pozdrawiam i dbaj o te jajka :D !!

użytkownik usunięty
aproxx

Wydaje mi się, że ludzie współcześnie nie mają żadnego dystansu do siebie. Wszystko odbierają jako atak na własną osobę. Z tego chyba wynika ten ogólny brak poczucia humoru.

Jakby nie było... jajka to podstawa :D
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Czegoz sie dziwic ... W dobie kiedy ludzkosc sama prosi asie by byc zniewolona wrzucajac numer buta i rozmiar stanika na szpiegowskie narzedzia typu facebook ... W roku panskim 2012, w ktorym premiera roku w kinach jest kolejny remake batmana, spider-mana i transformers ... W czasach gdy nasze uszy zniewolone sa przez wszelaka tworczosc jakze zacnych artystow typu doda czy britney spears wybrzmiewajac z wszelakich audio urzadzen na kazdym rogu, gdzie by nie spojrzec ... Pytam sie jak ten swiat ma byc normalny ...

Juz nie mowiac o grach komputerowych tworzonych na 4 godziny zabawy, a jednak skutecznie odrywajacych dzisiejsza mlodziez od pilki noznej i zabawy na podworku robiac z nich wiezniow samych siebie ...

ocenił(a) film na 8

Nie mowiac juz o ksiazkach, ktorych przeczytanie samego tytulu skutecznie odstrasza dzisiejszych mlodziencow od jakiejkolwiek dalszej ingerencji w nia ...

użytkownik usunięty
aproxx

Nieswięta prawda!

Spędzam na tym forum ostatnio sporo czasu (choroba przygwozdziła mnie na kilka tygodni do łóżka), no i powiem Ci, że jestem zdziwiony głupotą ludzi. A przede wszystkim zadziwia mnie w jak prosty sposób wywołać u nich można agresję i bezcelową złość. Na początku mnie to jeszcze śmieszyło... ale im dłużej sie temu przyglądam to raczej mam ponury nastrój.

Kultura jest współcześnie przemysłem. Tym samym nie kształtuje ona już człowieka, bo to przecież nie jest cel przemysłu. A to przecież kultura człowieka decyduje o tym czy ma poczucie humoru, empatię, chęć zdobywania wiedzy itd.

Powoli porównanie człowieka do małpy nie krzywdzi człowieka tylko małpę :D

ocenił(a) film na 8

Hehe lepiej bym tego nie ujal ... Czesto czlowiek zaluje, ze nie urodzil sie z 20 lat wczesniej w czasach beztroskich lat gdzie wszystko bylo latwiejsze i lepiej smakowalo, wszechobecnej milosci [lata hipisow], w czasach kiedy istnialo zycie!!
Dzisiaj jest wszechobecna wegetacja na roznych plaszczyznach zycia u tuch bogatych i jak tych biednych ...
Terazniejszemu czlowiekowi nie dogodzisz pod zadnym wzgledem, juz nie mowiac o wszechobecnej zdradzie, pysze, chciwosci i zazdrosci ...
Swiat zatracil sie w swojej glupocie i krotkowzrocznosci, a niestety lub stety to ma krotkie nogi ...


Serdecznie polecam film Idiokracja- Idiocracy nie ma lepszego filmu oddajacego dzisiejsze realia ...
Prosze mi dac znac czy sie podobal baaa, zostanie jednym z twoich ulubionych :D
Ja zawijam kiece i lece horrorki juz sa przygotowane na dzisiejszy wieczor ... Do milego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones