PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266333}

Mroźny wiatr

Wind Chill
5,7 12 106
ocen
5,7 10 1 12106
Mroźny wiatr
powrót do forum filmu Mroźny wiatr

W momencie kiedy ona wraca do samochodu, jest już w środku, a ten koleś już nie żyje, to w pewnym momencie jak ona do niego mówi, to z tyłu za oknem samochodu przechodzi jakaś postać, myślę że to ktoś z ekipy filmowej, ta postać jest bardzo wyraźna

ocenił(a) film na 6
remik23

to pewnie jedna z postaci które przechodziły.

remik23

To duch tego chłopaka.

natalia0000

a skąd wiesz że duch?

remik23

Powinieneś dostać opi*rdol za takie spoilery. No k*rwa, po to masz opcję [UWAGA SPOILER], żeby z niej korzystać. Chciałem poczytać opinię o filmie, to wyskoczyłeś z takim czymś. Dla takich inteligentów powinny być specjalne szkoły.

ocenił(a) film na 5
remik23

Ej fakt, też zwróciłam na to uwagę. I właśnie nie jestem pewna, czy to ktoś z ekipy i tak zwyczajnie to przeoczyli (bo to tak bardzo się w oczy rzuca, że naprawdę aż ciężko uwierzyć...), czy to tak subtelnie pokazane, że on odchodzi, czy coś...

ocenił(a) film na 7
remik23

To nie jest nikt z ekipy, tylko chłopak z samochodu. A raczej jego duch. Wystarczy spojrzeć na ubrania, ta sama kurtka. Specjalnie było go wyraźnie widać, żeby widz wiedział, że on już nie żyje i dołączył do "nawiedzających" dusz, i że prawdopodobnie pomoże dziewczynie. Jak się zresztą stało.

Occta

Spodziewałem się innego zakończenia..

ocenił(a) film na 10
remik23

To ten chlopak odchodzil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones