PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483333}

Mroczne cienie

Dark Shadows
6,6 172 450
ocen
6,6 10 1 172450
4,9 22
oceny krytyków
Mroczne cienie
powrót do forum filmu Mroczne cienie

7/10

ocenił(a) film na 7

Bardzo ociągałam się z obejrzeniem tego filmu. Dosyc niska ocena, niezbyt pochlebne komentarze. Ale wczoraj postanowilam sobie włączyć ten film i jestem mile zaskoczona! może nie było to mistrzostwo świata, ale bardzo przyjemnie się oglądało. Trochę osobą Deepa zaczyna mnie drażnić, jest trochę przekoloryzowany. Ale naprawdę polecam i zachęcam do objerzenia, bo bardzo miło spędziłam 1 h 50 min z Mrocznymi Cieniami :)

ocenił(a) film na 7
xoxodrillo

Zgadzam się. Film jest dobrze zrobiony, świetna obsada i pomysł. Nie jest to kino najwyższych lotów ale jak będzie wam się nudzić, to możecie obejrzeć ;)

xoxodrillo

Miałam podobnie również odkładałam ten film na później, a po jego obejrzeniu byłam zaskoczona jak bardzo mi się podobał, w ogóle się na nim nie nudziłam. Najbardziej w całym filmie podobał mi się klimat lat 70-tych, momentami przypominający jeden z moich ulubionych filmów Dracula A.D. 1972. Z aktorów najlepsze wrażenie zrobiły na mnie Michelle Pfeiffer i Eva Green, a sam Depp moim zdaniem był średni. Na plus również świetna muzyka, efekty specjalne i Alice Cooper : )

xoxodrillo

Oglądałem go ponad rok temu, oceniłem na 7/10, dzisiaj obejrzałem jeszcze raz, nie zmieniłem oceny. Po prostu dobry film, polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones