PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 569
ocen
6,5 10 1 14569
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Czemu tak nisko?

ocenił(a) film na 9

Mnie osobiście film bardzo się podobał i nie rozumiem czemu tylko 6.5? Nie wierzę w jakieś obce
cywilizacje, co nie zmienia faktu że film jest dobry :)

Blawatka98

Głupiaś skoro myślisz, że jesteśmy jedyni. Strasznie egoistyczne myślenie, zresztą jak większości ludków na tej planecie, myślą, że są pępkiem świata.

Blawatka98

Film jest ok, w sensie narastania napięcia, paru fajnych momentów, gdy można się przestraszyć. Ale też nie wierzę w UFO, bo to fizycznie i biologicznie nie możliwe, a bajeczki o zakrzywieniu czasowo-przestrzennym sam Einstein traktował jako zabawną teorię.
Nie zmienia to faktu, że film ma swój urok.

JaroTomik

"fizycznie i biologicznie niemozliwe" - wiekszego nonsensu dawno nie czytalem :D

Blawatka98

Współczuję ludziom, którzy myślą że z całego wszechświata tylko na ziemi narodziło się życie. To trzeba być naprawdę ograniczonym umysłowo.

Blawatka98

film ma tak niską ocenę, bo takich filmów były już całe galaktyki

Blawatka98

Skoro nie wierzysz w życie pozaziemskie to niestety przepraszam że to napisze ale jesteś idiotą /idiotką

ocenił(a) film na 9
sztohas

Ah nie ma to jak wyzywać kogoś kto oceniał film 9 (!) lat temu od idiotek xD gratuluję kultury xD

Blawatka98

Ponieważ dopiero obejrzałem ten film, stąd dopiero teraz mój komentarz. Przepraszam że tak napisałem, ale musiałem. Może po tych 9 latach zmieniłaś swoje podejście do tego nie mam pojęcia. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
sztohas

No spoko, ale pamiętaj że można w lepszy sposób wyrazić ze się z kimś nie zgadzasz, pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones