PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 312 197
ocen
7,7 10 1 312197
6,3 42
oceny krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

A w reklamie zapraszamy do superkina. Nazwa jest taka jaka powinna być, jak niedawno wspominałem był to błąd w spocie.

Pozdrawiam fanów i życzę miłego seansu

Gandalf_Szary_2

pi_dolę taki seans, gdzie będę musiał oglądać reklamy trwające po 1245563256 godzin.

jacob_filmweb

przy takiej długości filmu reklamy z około 10 min max

Anakin_Skywalker

Bzdura, reklamy w filmach mogą trwać 12 minut i telewizje zawsze cisną na maksa.

cotypowiesz

Przy takich filmach reklam jest około 3 i trwają one 15-20 minut (mierzyłam kiedyś)

ocenił(a) film na 8
CatWoman13

No właśnie...lekko 15 minut. Nie wiem czy jest jakiś przepis mówiący ile maksymalnie mogą trwać reklamy w TV (a powinien być), ale jeśli jest to i tak jedna stacja go notorycznie łamie.

ocenił(a) film na 8
raf_filmweb

Dla mnie pitolenie, że reklamy nie przekraczają przepisów bo są rozbite na 2-3 zestawy to jakiś absurd. Co z tego , że są przerywane zapowiedziami innych programów skoro i tak trwają 20 minut.

ocenił(a) film na 8
ciosina

No właśnie o tym mniej więcej mówię. Powinno się to ukrócić i to jak najszybciej. Nie wiem co robi KRRiT.

ocenił(a) film na 5
Gandalf_Szary_2

Qrewski TVN i te cholerne reklamy psują odbiór każdego filmu.

nudecroft

Polecam zakup na DVD :))

CatWoman13

Ja polecam zakup bluray.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

TVN nie jest jeszcze taki zły w porównaniu do tv "słoneczko". Tam to biją wszelkie rekordy w nadawaniu reklam podczas filmów/programów i pomiędzy. TVN przy polsracie to całkiem niezła telewizja:)

ocenił(a) film na 8
raf_filmweb

Od stylistyki TVNu i tych ich "gwiazd" zbiera na wymioty

ocenił(a) film na 8
ciosina

Może...ale już wolę ich niż polszmat

ocenił(a) film na 5
raf_filmweb

No nie wiem czy taka niezła, w TVN'ie przekazują tylko takie informacje, zwłaszcza w dzienniku, jakie chcą przekazać i TVN jest stacją nastawioną na manipulacje obywatelem oraz sieją propagandę anty polską. Więc zastanów się nad tym czy aby na pewno jest taka niezła ta stacja.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Nie zrozumiałaś mojego wpisu. Chodziło mi tylko i wyłącznie o filmy i nadawanie w nich reklam. Pod tym względem są nieco "normalniejsi" od tej złodziejskiej telewizji ze słoneczkiem w logu, której nienawidzę po ostatnim chamstwie jakie zrobiła polskiemu społeczeństwu.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Nie zrozumiałaś mojego wpisu. Chodziło mi tylko i wyłącznie o filmy i nadawanie w nich reklam. Pod tym względem są nieco "normalniejsi" od tej złodziejskiej telewizji ze słoneczkiem w logu, której nienawidzę po ostatnim chamstwie jakie zrobili polskiemu społeczeństwu.

ocenił(a) film na 5
raf_filmweb

No dobra, jeśli chodziło ci tylko o filmy to OK.

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

Jak widać i TVN-owi uda się czasami zakupić i puścić jakąś dobrą produkcję. Tak swoją drogą chyba mają jakieś prawa do filmów z Batmanem wykupione bo od jakichś 20 lat tylko oni puszczają serie z gackiem.

Skeletor

TVN wg mnie daje widzom najlepsze filmy (dla widzów telewizji naziemnej) :-) Światowej klasy kino, np. Batman, Władca Pierścieni, Harry Potter, Matrix...... I nie przewija napisów na końcu filmu, tak jak to robi stacja konkurująca, ze słoneczkiem w prawym górnym rogu.. :-)

ocenił(a) film na 7
CatWoman13

Przesada. TVN to przede wszystkim powtórki. Jak chce się obejrzeć coś nowszego to trzeba użyć sieci torrent;)

ocenił(a) film na 4
Penguin27

jak się jest złodziejem to tak.

użytkownik usunięty
PalmerChili

"jak się jest złodziejem to tak."
Nie ośmieszaj się, ok?

ocenił(a) film na 4

Ja rozumiem, że w mentalności polaczków to jest zakorzenione jako normalna rzecz. W cywilizowanej europie jednak jest to traktowane jako kradzież a większość providerów internetowych blokuje odpowiednie porty. A nawet jak ktoś korzysta z sieci torrent, szybko dostaje sądowe wezwanie do zapłaty. Ciężko uwierzyć prawda? Kradnij dalej póki możesz bo niedługo dogonimy Europę. A tam nie ma miejsca dla takich jak Ty.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Penguin27

racja, torrent.

Penguin27

tvn przynajmniej nie puszcza co 3 miesiace tych samych filmów jak inne stacje.

Anakin_Skywalker

No dokładnie, i tu się zgadzam, a jak komuś nie pasuje to niech nie ogląda ;)

użytkownik usunięty
CatWoman13

Mnie sie wydaje ze oni maja prawa do wiekszosci filmow
Warner Bros, stad Harry Potter i Batmany. :)

ocenił(a) film na 8

TVN ma chyba podpisaną umowę z Warner Brothers, mają jakąś tam wyłączność na nowości, czy coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones