PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 312 197
ocen
7,7 10 1 312197
6,3 42
oceny krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

W ciekawostkach czytam: "Christian Bale oświadczył, że nie zagra Batmana, jeśli w którymkolwiek z trzech filmów pojawi się Robin. Christopher Nolan zgodził się na odrzucenie tej postaci, ponieważ mogłaby ona zakłócić mroczny charakter serii." Ale wydaje mi się czy John Blake na samym końcu nie powiedział, żeby sprawdzili jego prawdziwe imię, Robin? Nigdy nie czytałam komiksu, więc nie wiem jak się z Robinem sprawy miały, ale tak się po prostu zastanawiam czy nie dopowiedzieli Bale'owi o tym małym szczególe, czy go zaakceptował, czy co...

Cartner

Zbieżność nazwisk jest przypadkowa :D Może to był jakiś inny Robin

mejbirdus

Ach, a już myślałam ;d Mam takie wrażenie że zrobili to celowo :D

Cartner

Ja myślę, że ten policjant ma kontynuować w jakiś sposób działalność Batmana, ale nie wiem czy ma to wszystko jakiś związek z Robinem - pomocnikiem Batmana z komiksu

mejbirdus

To było takie małe puszczenie oka w stronę fanów, że to jeszcze nie koniec.
Czy z "tym" Robinem wiąże się jakaś przyszłość? Nie wiadomo.

marcin261287

Reżyser stwierdził, że nowego Batmana nie będzie. Najwyżej pojawi się jakaś produkcja tylko o Robinie, ale nie wiem czy chciałbym coś takiego oglądać. Może gdyby wszyscy bohaterowie (poza Batmanem) z serii pozostali.... to może bym się skusił, ale Robin jako bohater sam w sobie mnie jakoś nie przekonuje.

mejbirdus

Robin bez Batmana jest jak Ken bez Barbie.

marcin261287

No ale pewne jest, że nie powstanie kontynuacja na zasadzie nowego Batmana

mejbirdus

Jeśli Nolan jest słowny... a nic nie wskazuje na to, że nie jest.

ocenił(a) film na 9
mejbirdus

Wątpię, żeby to był inny Robin, skoro jest pokazane, że dostaje dostęp do piwnicy Wayne'a wraz z całą jej zawartością. Nie wydaje mi się jednak, żeby jakoś to kontynuowali w innych filmach, ot takie lekko puszczone oczko w stronę fanów.

ocenił(a) film na 7
Cartner

odkąd obejrzałam film też mnie to niebywale nurtuje !! ciekawe co z tego wyniknie ;D

Reverie_77

Chyba nic nie wyniknie.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

pożyjemy zobaczymy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones