PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 520 990
ocen
8,0 10 1 520990
8,0 49
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

Moim zdaniem...

ocenił(a) film na 3

Gra aktorska kilku aktorów na bardzo wysokim poziomie, i to się ceni. Heath Ledger w roli Jokera - super. Scenariusz natomiast, ilość momentów bezsensownych i nielogicznych, czas trwania filmu, a naciągana fabuła - koszmar. Za młodu nie doszukiwałam się logiki w filmach akcji, ale z wiekiem ciężko nie zauważyć i nie rozczarować się bzdurnymi momentami. Moment taki jak np; pilnowanie Jokera w celi przez jedną osobę, a pozostali poszli hen, dzięki czemu Joker się uwolnił. Serio tak groźnego typa, bez kajdanek na rękach, pilnował ostatecznie tylko jeden facet? Albo wcześniejszy moment, gdzie typki z policji wiozły Denta, a Joker przy otwartych bocznych drzwiach napitalał z giwery, gdzie dookoła jechało kilka wozów policyjnych i NIKT nie dał rady strzelić w Jokera? To był przecież idealny moment, żeby go chociażby postrzelić. Ale taaak wiem, wiem, to w końcu amerykański film akcji, a w takich filmach raczej nigdy nie ma logiki. bo gdyby była, to film bardzo szybko by się skończył. Nie rozumiem natomiast aż takiego jarania się tą produkcją. Pierwsza część była w miarę, ale ta druga - porażka.
To tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam wszystkich :)

monicamoniaa

Jaki reżyser, taki film.

ocenił(a) film na 10
monicamoniaa

Mimo to że nie zgodzę się z tobą to rozumiem czemu tego filmu nie lubisz.
Reżyser nie dla wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones