PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33302}

Mucha 2

The Fly II
5,6 6 910
ocen
5,6 10 1 6910
5,7 3
oceny krytyków
Mucha 2
powrót do forum filmu Mucha 2

Na początku maja mogliśmy na wspólnym seansie nadrobić pierwszą część o przygodach Jeffa "Brandomuchy" Goldbluma, a teraz Tv4 umożliwia nam zapoznanie się z sequelem wspomnianego dzieła. Czy syn oryginalnej Muchy również wzbogaci światową biochemię o kilka nowych naukowych terminów na określenie enzymów typu "rzyg"? :D Przekonamy się niebawem. Emisja w najbliższy wtorek, 27.05 o 22:00 na antenie Tv4.

Valdoraptor23

Przyznam szczerze, że tego filmu jeszcze nie widziałem ale zachęcają mnie reklamy, więc pewnie nadrobię zaległości :D

konggg123

Dla mnie też to będzie pierwsze oglądanie :)

Valdoraptor23

Można by rzec, że to kultowy film a ja go jeszcze nie widziałem :) Podobnie jak i pierwszej części :)

konggg123

Ja pierwszą część też wlaśnie pierwszy raz oglądałem dopiero niedawno na Tv4, polecam :) Bardzo ciekawa charakteryzacja i humor Goldbluma plus typowo obrzydliwie-efektowne efekty potwora z tamtych czasów. Nie rozczarowałem się.

Valdoraptor23

Cóż to będę czekał na powtórkę albo zobaczę gdzieś online :)

Valdoraptor23

Pamiętam tę część. Nawet fajna była. Głęboka klasa B z predyspozycjami na klasę C z sporą masą obrzydliwości i znacznie większą ilością akcji niż w oryginale. Sama mucha będzie przez sporą część filmu. Może nie tak paskudna jak w części pierwszej, ale sam jej design przypadł mi do gustu (pewnie głównie dlatego, że ma tak jakby kilka cech gadzich). Bohaterów może nie będzie tutaj zbyt wielu ciekawych, ale za to jako horrorek spisuje się świetnie w tej klasie. Tak więc polecam drogim klubowiczom tę część i życzę miłego oglądania :) .

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Od tygodnia mam telewizję w akademiku. Czas wrócić do fanklubu ;)

Teddy_Picker

O, super. Zapraszamy :)

Valdoraptor23

Mam nadzieje, że tym razem czeka nas nieco mocniejsza klasa "Z", bo wczorajszą "Zdobyczą" nieco się rozczarowałam. Liczyłam na efekty z paint'a i prymitywną fabułę, a film w zasadzie trzymał poziom. Ale byle do 22:00 :D

Lumpek

Wybitne (rzecz jasna w odpowiednim dla tej klasy znaczeniu) kino klasy Z poznasz po tym, że dla danego filmu zakładam temat "Fanklub kina klasy Z" :) Natomiast KWOKi, takie jak ten, są zarezerwowane dla produkcji na trochę lepszym poziomie, dobrych oraz klasyków kina. Dlatego raczej nie spodziewaj się dziś efektów z Painta - co prawda filmu nie oglądałem, ale opinie znajomych i ocena wskazują na przyjemny film ;)

Valdoraptor23

Trochę szkoda, ale obejrzę mimo wszystko:D Dziękuję za doinformowanie:)

Lumpek

Spoko :) Kiedyś zawsze w poniedziałki był regularny seans klasy Z na Pulsie, ale odkąd Imperator Pulsatine wydał rozkaz 66Z i usunął nasze pasmo, spotykamy się na tym, co się trafi, a częściej z oczywistych przyczyn są to KWOKi. Choć np w Wielkanoc Tv4 emitowała "Rekina widmo" - dzieło szczerze polecam :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Po długim pobycie na obczyźnie kolejny powrót do Polski :) i kolejny powrót do tego wspaniałego fanklubu :) widzę że obecnie w recenzjach zajmujecie się nie tylko arcydziełami klasy Z, ale też lepszymi filmami, "Mucha 2" ten film lata do tyłu oglądałem (15 lat chyba) :)

aaa237

Nie ma lekko, bierzem co dają ;D Witamy chlebem () i solą :. :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

miło mi :) szkoda że w Glasgow nie odbieram polskiej tv, bym sobie z Wami częściej przebywał a tak jak komentować film, którego się nie widzi xD mam nadzieję, że znowu zaliczę z Wami kilka udanych seansów ;)

aaa237

Jutro akurat jest w planach seans "Wzgórza mają oczy 2" o podobnej porze :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

fajnie, stara czy nowa wersja ? tej drugiej nie znam, stara "dwójka" jest taka sobie :)

aaa237

Szczerze nie wiedziałem, że są jakieś wersje :)

W każdym razie według programu telemagazynu jutro jest ta:
http://www.filmweb.pl/2.Wzgorza.Maja.Oczy

Valdoraptor23

Święty Jacku z pierogami!!! Właśnie widziałam zapowiedź tego filmu - oj nie wiem, czy będę oglądać.

Dobry wieczór.

ocenił(a) film na 5
Zoe_5

kiczowata czy fajna ta zapowiedź była ? :)

aaa237

Okrutna. Potwory sadyści pastwiący się nad żołnierzami .... brrr....

aaa237

Jeden mutant wyglądał jak The Thing z Fantastycznej Czwórki. Nieźle :)

Valdoraptor23

też mi się skojarzył;-)

Valdoraptor23

witajcie :) zdążyłąm :)

hapibo

A ja dopiero z godzine dolacze bo ogladam uspionych :( mam nadzieje ze duzo mnie nie minie. No bo co moze zdarzyc sie w ciagu godziny xd?

movies_2

uśpionych? uśpionych.... hmmm... cos mi to mówi....

hapibo

witam, padało trochę chyba tam u was?

Antoninus

a takie tam burze, deszcze, grzmoty, słońce, znowu burze i tak w kółko :) wczoraj nie miałam dostępu do tv wcale :)

hapibo

Jak wczoraj w coś u mnie grzmotnęło to aż się meble zatrzęsły xD

pringles

parę dni temu u mnie też tak było, walnęło z całej siły i był koniec... a ja się przewróciłam aż w korytarzu. 2 dni później się okazało, że 2 domy ode mnie piorun strzelił w drzewo, jest rozcharatane na pół do samej ziemi!

hapibo

O pedofilach ktorzy mieli sie zajac mlodocianymi przestrzepczami.

ocenił(a) film na 5
hapibo

ja też dopiero za jakieś pół godziny dojdę, ale oglądałem film i coś z niego pamiętam :)

ocenił(a) film na 6
movies_2

ten nowy horror, czy ten stary klasyk z gatunku rape&revange?

Teddy_Picker

To drugie :)

hapibo

Hej:-)

Zoe_5

witojta :):):)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

witam, po długiej nieobecności :)

ocenił(a) film na 5
szarutek

witam po też dlugiej nieobecności, miło mi poznać :)

ocenił(a) film na 4
aaa237

mi również :)

szarutek

Witamy ponownie w strefie mroku ;)

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

cześć Wszystkim :)

skompy18

Witajcie, zaczęło się wreszcie :)

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

to zaczynamy ;)

ocenił(a) film na 6
Teddy_Picker

zaraz obcy wyskoczy

Teddy_Picker

już są źli naukowcy i kreatury z rządu

Antoninus

i muchowaty noworodek

Samarrita

mocny początek!

Zoe_5

no narodzil sie film i glowny bohater :D

ocenił(a) film na 6
Zoe_5

prawei Hitchcock

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones