Odtwórz Zwiastun nr 1 1:54

Zobacz Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado zwiastun

Film

Mucho Mucho Amor

2020 1 godz. 36 min.
3
chce zobaczyć
{"id":"846890","linkUrl":"/film/Mucho%2C+mucho+amor%3A+Legenda+Waltera+Mercado-2020-846890","alt":"Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/68/90/846890/7912117.2.jpg"}
Legendarny astrolog Walter Mercado, który zachwycał swoją barwnością i wrażliwością, zniknął u szczytu sławy. Ten dokument we wzruszający sposób wyjaśnia, co się stało.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado
Zwiastun nr 1 1:54
Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado - Zwiastun Nr 1 Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado - Zwiastun Nr 1

Każdego dnia Walter Mercado — słynny astrolog nieidentyfikujący się z żadną płcią — wprawiał w oczarowanie 120 milionów latynoskich widzów swoją ekstrawagancją i pozytywną energią. Po wielu dekadach w show-biznesie nagle zniknął z życia publicznego. "Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado" został wyreżyserowany przez nagradzanychKażdego dnia Walter Mercado — słynny astrolog nieidentyfikujący się z żadną płcią — wprawiał w oczarowanie 120 milionów latynoskich widzów swoją ekstrawagancją i pozytywną energią. Po wielu dekadach w show-biznesie nagle zniknął z życia publicznego. "Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado" został wyreżyserowany przez nagradzanych twórców filmów dokumentalnych Cristinę Costantini ("Science Fair" ) i Kareema Tabscha ("The Last Resort”) i wyprodukowany przez Alexa Fumero ("I Think You Should Leave with Tim Robinson").

tytuł oryg.
Mucho Mucho Amor
inne tytuły
Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado Polska
Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado (pełny tytuł) USA
Więcej...

forum filmu Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum