Mudbound

2017 2 godz. 14 min.
7,4 17 968
ocen
7,4 10 17968
13 591
chce zobaczyć
7,4 12
ocen krytyków
{"rate":7.41667,"count":12}
powrót do forum filmu Mudbound
  • PIEKNY FILM

• askenya Jak aktorsko?

Lepsza Mary J. czy Mulligan?

Hedlund czy Mitchell?
    I jak Clarke?

• qoobson41 aktorstwo na 5 z plusem dla wszystkich a ojca osobiscie bym udusiła :P

• askenya Uuu ale wszyscy chwalą głównie Mulligan.

Na szczęście ojciec nie ma chyba zbyt dużej roli ;)

• Lodowy ocenił(a) ten film na: 10

askenya No film pozamiatał, jeszcze ten klimacik

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 4

askenya Ach, te kobiece serduszka...

• Naethalee ocenił(a) ten film na: 8

Krzypur Co Ty tu z jakimiś kobiecymi serduszkami? Przecież ten stary dziad obiektywnie był "ch***m. I to w stosunku do wszystkich, nie tylko do czarnych- choć do nich to już szczególnie. Rozumiem, że nie przeszkadzałby Ci taki ojciec/sąsiad?

• Alex303 ocenił(a) ten film na: 5

askenya Strasznie przeciętny i nudny film... serio dałaś 10/10 dla "60 sekund"? Nie mam pytań! :-)

• rei5ayanami ocenił(a) ten film na: 9

askenya Na początku myślałam, że Garrett Hedlund wcielił sie w rolę zwykłego lowelaska a tym czasem okazało się być inaczej. Mija trzeci dzień odkąd obejrzałam film i nadal siedzi mi w głowie. Uwielbiam takie historie miłosne bez żenady, nie przyćmiewające głównego wątku- problemu.

• nan_s ocenił(a) ten film na: 10

rei5ayanami Tak - masz rację, że to jeden z tych filmów, o których się myśli po zakończeniu.Już dwa dni mnie trzyma:) i chyba muszę obejrzeć jeszcze raz:).

Uważam, że każdy z aktorów odcisnął swój udział w tym filmie - byli jak jedność, historia dwóch rodzin - która pokazała całe oblicze lat 40 XX wieku w Ameryce.

Dziwne, że Amerykanie - którzy tak hołubią swoją historię - nie zachwycają się bardziej tym obrazem, że mało jest nagradzany, że mało się o nim mówi - że gdyby nie Netflix - to ja bym nawet tego nie obejrzała!