PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 865
ocen
5,7 10 1 38865
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Tyle premier ciekawych przesuniętych w czasie do nie wiadomo kiedy. Mogliby rozważyć jakąś kooperacji z serwisami typu Netflix i za dodatkową opłatą udostępnić premiery kinowe w necie. I kina by jakoś zarobiły i ludzie mieli rozrywkę.

villemo75

Też czekałem na ten film i parę innych ): Cóż plus taki że można teraz nadrobić inne produkcje które chciało się obejrzeć :)

villemo75

Raczej przesuną premierę w Polsce na przyszły rok :(

saruto

Ostatnio wspominane że Disney chce utrzymać lipcową premierę https://pl.ign.com/mulan-disney-live-action/31323/news/mulan-disney-potwierdza-l ipcowa-date-premiery - Jestem ciekaw jak to ostatecznie rozwiążą.

buterfly

Światową tak, ale w naszych kinach raczej nie zobaczymy. Dystrybutor nie jest zainteresowany puszczaniem filmów na ograniczonych zasadach w kinie.

saruto

Znając naszych innych dystrybutorów to zapewne pojawi się w sieci z napisami :) - Chociaż fakt w kinie zapewne robiłbym większe wrażenie.

buterfly

Racja, na szczęście :) Ale bądźmy dobrej myśli, może pójdą po rozum do głowy i w lipcu będzie można już funkcjonować normalnie. Jak rząd jest aż tak głupi to wiąże się to zawsze z kompletną nieprzewidywalnością co zrobi.

villemo75

Chociaż oczywiście sytuacja jest wyjątkowa, to uważam że wypuszczenie chociaż w niektórych kinach jest szansą że chociaż trochę mogą zarobić no ale fakt że decyzja należy od rządu który nie zamknął sklepy, kościoły ale zamknął już kina ;)

villemo75

Czy ja wiem czy szkoda, dla mnie jest to okazja do zapoznania się z różnymi starszymi produkcjami.

Magnolia1993

Fakt dla tych co głównie wybierają premiery to dobry czas na filmy starsze które chcieli nadrobić, ja akurat nie mam parcia na premiery i mogę je oglądać później a nie koniecznie w dzień premiery :)

buterfly

ja też nie czuję potrzeby śledzenia wszelkich nowości :) jak mnie coś zainteresuje, to obejrzę, ale nie żebym siedziała i zaglądała niecierpliwie na kalendarz i odliczała czas do premiery :D

Magnolia1993

Dokładnie robię tak samo :) - Ja to co mnie interesuje oglądam w necie, bo niestety u mniej w mieście jest tylko jedno małe kino i te mniej znane tytuł to nie ma u nas szans ):

buterfly

u mnie kin jest pod dostatkiem tylko że ceny biletów sięgają kosmosu. Dlatego oglądanie na necie jest dobrą alternatywą albo w telewizji. Zresztą telewizja ułatwia mi wybór filmu :D

Magnolia1993

To fakt telewizja ma taki plus że jednak ogranicza wybór :D - Chyba to sprawia że wybieram jeszcze nieraz TV :)

buterfly

miło wiedzieć, że nie jestem jedyna :) często słyszę, że ludzie rezygnują z posiadania telewizora w domu.

Magnolia1993

Dokładnie też coraz częściej to słyszę :) Ale ja jeszcze oglądam zwłaszcza TVP Kultura po 20 często emituje ciekawe produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones