PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 065
ocen
5,4 10 1 69065
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

w obsadzie będzie Fraser, Weisz, Hannah, Fehr i Ford. Chociaż jest to reboot więc na Forda nie
ma co liczyć.

AnthonyCole

Zapomnij,dlatego że ma być nowa obsada,troche szkoda,bo stara ekipa była świetna.

ocenił(a) film na 4
hunters217

No szkoda, szkoda :(

hunters217

stara ekipa jest nie do podrobienia...ale myślmy pozytywnie :)

dawid10809

Cześć, myślę ze kolega hunters217 ma rację, zresztą ja tak samo myślę ze raczej w nowej wersji nie mamy co marzyć o starej obsadzie. Zauważcie ze Weisz już przy "3" zrezygnowała z serii. Mam też nadzieję ze nowa "Mumia" będzie mroczniejsza.

spencer42

Cześć, ja jestem nastawiony optymistycznie -stara obsada dała nam klimat który jak widać przypadł nam do gustu a całość łączyła w sobie humor i akcję-nie wiało nudą ,teraz dadzą nam nową obsadę (będziemy musieli się przyzwyczaić do nowych twarzy ) ale wierzę że nowi aktorzy zbudują mroczny klimacik -ja czekam z niecierpliwością na nową Mumię :)

dawid10809

Jak dla mnie to za szybko powracają do tej serii. Pierwsza część ma dopiero 14 lat i można powiedzieć że niczego jej nie brakowało ( oczywiście wedle gusta), a już biora się za reboot.

Popow85x2

hollywood nie patrzy na to czy pierwszej częsci niczego nie brakowało tylko patrzy na zyski:) ja tam sie nie moge doczekać nowej mumii;)

dawid10809

Nie no, to akurat rozumiem. Zreszta nie powiedziałem że nie obejrze nowej Mumii :P, chociaż nie wiem czy w kinie.

Popow85x2

ja jestem pewien ze obejrze- tylko nie wiem gdzie,czuje ze będzie spoko film

dawid10809

bez Frasera to nie to samo ale myślę pozytywnie i mam nadzieje że tego nie spieprzą

_Brian_O_Conner_

o ,moja ulubiona postać filmowa skomentowała mnie:D myślę że oni zrobią coś co dorówna I części mumii , gorzej niż 3 nie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones