Musimy porozmawiać o Kevinie

We Need to Talk About Kevin

2011 1 godz. 50 min.
7,4 95 990
ocen
7,4 10 95990
43 159
chce zobaczyć
7,6 16
ocen krytyków
{"rate":7.625,"count":16}

Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja...".

Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra Miller w thrillerze obnażającym najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy, który prowokuje, pociąga i nie daje o sobie zapomnieć.

opis dystrybutora dvd

"Musimy porozmawiać o Kevinie" to prowokujący thriller, z magnetyczną Tildą Swinton w roli głównej. Historia oparta jest na motywach kontrowersyjnego bestsellera Lionel Shriver.

Kiedy Eva (Tilda Swinton) dowiaduje się, że będzie miała dziecko, rzuca karierę i całą swoją uwagę skupia na małym Kevinie. Jednak bycie mamą nie jest wcale takie proste, a Kevin (Ezra Miller) nie jest zwykłym dzieckiem. Eva traci kontrolę nad diabolicznym synem. Kevin dorastając, zmienia jej życie w prawdziwy koszmar.

opis dystrybutora kino

Eva (Tilda Swinton) pragnęła być matką. Jednak jej pierwsze dziecko, tytułowy Kevin (Ezra Miller), już we wczesnym dzieciństwie powodował u niej depresję. Kobieta czuła, że dziecko jej nienawidzi, że niszczy jej marzenia i manipuluje nią na każdym kroku. Czuła, że uczucie, którym darzy ojca jest grą, którą toczy, by wzbudzić w niej wyrzuty sumienia. Czuła, że przez to wszystko jest złą matką. Jednak gdy tylko rozmawiała z mężem o Kevinie, Franklin (John C. Reilly) bagatelizował problem. W swoim ukochanym dziecku nie widział nic złego, a Evę oskarżał o wyolbrzymianie. Samotnie i bez żadnych skarg przyjmowała wszystkie przewinienia syna, a im był starszy, tym większe kary wymierzał swojej matce. Lecz… za co? Kevin, egocentryk, bez wyrzutów sumienia i systemu wartości, opracował przedziwną filozofię życia.

platforma vod