PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485802}

Musimy porozmawiać o Kevinie

We Need to Talk About Kevin
2011
7,4 102 tys. ocen
7,4 10 1 102114
7,8 52 krytyków
Musimy porozmawiać o Kevinie
powrót do forum filmu Musimy porozmawiać o Kevinie

Film masakrycznie nudny, aż dziwne, że nie wyłączyłem po pierwszych 20 minutach, ale
myśle sobie ocena na filmwebie wysoka to poczekam. Minęło 40 min to dzieciak zamalował
matce pokój pierwsza akcja gdzie coś ciekawszego się wydarzyło. Film masakrycznie nudny
jak jakiś tasiemiec. 3/4 filmu wieje nudą i do tego te sceny pomieszane czasowo.
Końcówka filmu śmieszna. Zamknął jedne drzwi od zewnątrz a reszte od wewnątrz - nikt w
środku kto był nie widział, że jakiś pajac z łukiem zamyka drzwi od wewnątrz?? Czy może
wpierw wszystko zamknął tylko pytanie jak uczniowie weszli na sale? :)

SYF!! Nie polecam!! 3/10

krzlew

jakis frustrat to chyba pisał:)

fanzlalka

albo sfrustrowany dystrybutor konkurencyjnego filmu, który nie cieszy się aż tak dobrą oceną... ;)

ocenił(a) film na 9
krzlew

to przykre, że takie opinie są tutaj umieszczene. wstydź się czlowieku.

ocenił(a) film na 5
krzlew

To film zwracający głównie uwagę na psychikę, a nie na akcję, więc nie ma się co dziwić. To nie jakiś syfiasty Matrix. Muszę jednak przyznać, że około połowy sama się zaczęłam nudzić. Trochę za mało wątku na cały film. Może gdyby przynajmniej pokazali to samo z perspektywy kogoś innego dotrwałabym do końca.
No, niestety nie wykorzystano całego potencjału tematu, a szkoda.

ocenił(a) film na 5
lekuusou

Ostry przehajp z tym filmem. Głównie monotonia, nuda, brak ciekawych rozwiązań. Typowy film o nastoletnim sajkoł boju, tylko że z mniejszą ilością krwi.

ocenił(a) film na 8
luckynarc

to film dla ludzi myślących, nie dla tych, którym trzeba wszystko wyrzygać na wierzch.

krzlew

Niestety przyłączam się do opinii i oceny, tego nie da się oglądać, przekombinowane jak dowód twierdzenia Fermata, rozumiem ze twórcy od początku założyli że nakręcą film w psychodelicznym klimacie rodem z Sundance Festival, ale kolejne scenki, przekonujące że dziecko będzie nienormalne z każda minutą coraz bardziej nużą i zniechęcają.

ocenił(a) film na 7
krzlew

Film bardzo mi się podobał, ale rzeczywiście - błąd z zewnętrznym zamknięciem nie do wybaczenia :/

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Może to też był wyrachowany cios zadany matce – miała zobaczyć tę żółtą klamrę na drzwiach i już wiedzieć, a potem zobaczyć syna i przeżyć to po raz drugi… Kevin był przez całe życie bardzo precyzyjny w znęcaniu się nad matką. Wszystko, co robił było obliczone na sprawienie jej bólu, zawodu, upokorzenia itd. (albo etapem do tego).
A co za różnica, z której strony zamyka się jedne drzwi, jeśli jest ich wiele, ważne żeby ostatnie zamknąć z tej strony, po której chce się zostać. Poza tym - może zamykał po tej stronie, z której były odpowiednie sztaby do włożenia klamry? To nie jest najtrudniejsza zagadka tego filmu :)

krzlew

nie wylaczyles? to pewnie na dvd ogladales? :D