PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413587}

Na gorąco

Redacted
6,1 938
ocen
6,1 10 1 938
3,7 3
oceny krytyków
Na gorąco
powrót do forum filmu Na gorąco

Wszystko jest tu udawane i nieprawdziwe. Formuła "para- dokumentu" ma za zadanie jak najbardziej uwiarygodnić przedstawiane obrazy- a tu jest odwrotnie.
Dobrze, że powstał film poruszający ważny problem i dostrzegający krzywdy drugiej strony (może ktoś zainteresuje się teraz masakrą w Nangar- Khel?)
ale szkoda, że pomimo zaangażowania doświadczonego reżysera powstało dość mierne dzieło.

użytkownik usunięty
Plainview

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Wykorzystana formuła (fragmenty niby-wiadomości telewizyjnych, materiały filmowe z miejsca zdarzenia, filmiki z YouTube itp.) wypadła moim zdaniem żenująco słabo i sztucznie. Choćby po nazwisku reżysera spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Film jest nudny jak flaki z olejem, a najbardziej co mnie w nim poruszyło to zdjęcia wyświetlane na koniec.

Polecam inny fabularyzowany dokument o tej samej tematyce: Battle for Haditha (Bitwa o Irak), który można obejrzeć choćby na YouTubie. Zostawia on marny filmik De Palmy daleko w tyle.

ocenił(a) film na 1

dokładnie, Battle for Haditha utrzymany w podobnej konwencji, a oba filmy jak z innych galaktyk.. redacted najlepiej opisuje przewodni jak dla mnie cytat z tego filmu "pieprzona żenada"- nie pamiętam w jakim kontekście bo pewnie przysypiałem, a zdjęcia na koniec i tak sprawiają wrażenie sfabrykowanych

ocenił(a) film na 3
velentin

"Bitwa o Irak" o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 8
Plainview

Przecież to dokument jest na faktach (jako tako), a ci żołnierze siedzą w pace, bodaj poza jednym który zeznawał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones