Na ringu z Alim

Facing Ali

2009 1 godz. 40 min.
7,8 934
oceny
7,8 10 934
560
chce zobaczyć
{"type":"film","id":510418,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Facing+Ali-2009-510418/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Na ringu z Alim
  • fmd3d ocenił(a) ten film na: 9

Film pokazuje jak wielu bokserow przez to ze zmierzyli sie z Alim, zyskalo przez to slawe, ich kariery nabieraly rozpedu. Kazdy kto dostapil walki z mistrzem wygral, bez wzgledu na wynik. W dokumencie pierwszoplanowa role pelnia wlasnie oponenci Alego. Mohamet zostal przedstawiony jako najtrudniejszy przeciwnik, pewien fenomen. To nie jest biografia Alego, oczywiscie jest przedstawionych pare faktow z jego zycia ale nie dowiadujemy sie kim byl naprawde, czy mial zone albo dzieci, co robil gdy nie walczyl. Troche mi tego zabraklo co nie zmienia faktu ze film jest swietny i wzrusza do lez.

Najwiekszym przegranym okazal sie Ali, ktory stracil zdrowie. Ciekawe za co jego bog go tak pokaral?

• speedcube ocenił(a) ten film na: 7

fmd3d "Bóg dał mi chorobę by przypomnieć mi że nie jestem numerem jeden, On jest "
    Słowa Ali`ego

Co do filmu to on nie miał pokazywać życia Muhammada, lecz walki w oczach jego przeciwników.
    Film Ali pokazuje bardziej Jego życie.