PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577622}

Na skraju jutra

Edge of Tomorrow
2014
7,4 182 tys. ocen
7,4 10 1 182323
7,0 55 krytyków
Na skraju jutra
powrót do forum filmu Na skraju jutra

Generalnie jest jedna drobna wada scenariusza - skąd Rita wie, że już nie może się
odradzać? Musiałaby przynajmniej raz dać się zabić, żeby się dowiedzieć, że już się nie obudzi...

albertwallin

czuła to, Cage też to czuł. Jak możesz mieć czelność wystawiać tak niską notę?

The_Fallen

na filmwebie jest od dzis - może załozył konto aby hejtowac albo to pierwszy film jaki widział i nie ma porównania ;-)

ocenił(a) film na 1
boromeusz

Przyznaję, konto założyłem wczoraj. Skłonił mnie do tego właśnie komentowany film. Ale czy ten fakt i to, że film mi się nie podobał od razu definiuje mnie jako trola? W kinie bywam często, z filmem też mam wiele wspólnego. I chyba problem w tym, że mam za duże porównanie, niestety. Tak jak wspomniałem w tytule, pod względem wizualnym film został zrealizowany fantastycznie, ale scenariuszowo leży i kwiczy. Rozumiem konwencję, bardzo fajnie rozegrana jest pętla czasu, ale tak jak wspomniałem na samym początku, to jedno niedociągnięcie psuje cały klimat i szkoda.

Ale słabsze od samego filmu jest to, że ocena negatywna spotyka się tu ze sporym ostracyzmem. Nigdzie nie widziałem w regulaminie, że o filmach piszemy albo dobrze albo wcale. :) Więcej dystansu moi drodzy. :) Pewnie i wśród moich ulubionych filmów znajdą się takie, które uważacie za słabe, ale o gustach się nie dyskutuje. :) No chyba, że piszą tu PRowcy odpowiedzialni za utrzymanie wizerunku dystrybuowanego filmu... ;)

Dla mnie niezmiennie 1 i zmarnowany wieczór :)

albertwallin

piszesz sporo krytyki ale tez komplementów na temat tego filmu a mimo tego dajesz mu 1 to ile dajesz gorszym filmom?? Dlatego twoja ocena pasuje pod trola - nie jest racjonalna.

boromeusz

Dla mnie osoby dające jeden filmowi to trolle. Jeden to tylko największemu gównu na świecie dać można jak np. filmy Asylum czy filmom Uwe Bolla

użytkownik usunięty
The_Fallen

A dla mnie osoby, które wyśmiewają oceny innych i nie potrafią zrozumieć że gusta są różne to trolle!

ocenił(a) film na 8
The_Fallen

Czyli osoby dające jeden to trolle, ale jednocześnie przyznajesz, że są filmy które na to zasługują.
Troll or idiot?;>

Dealric

Domyśl się o co chodzi, a nie udajesz greka.

użytkownik usunięty
Dealric

Jeżeli miałbym zgadywać, wybrałbym obie opcje.

ocenił(a) film na 8

I najpewniej miałbyś rację.

ocenił(a) film na 1
boromeusz

1 dałem za naprawdę duże rozczarowanie. Ostatnio widziałem sporo produkcji na 3, max. 4 i akurat w tym wypadku czekałem na coś dużo lepszego. Tak drastyczna ocena bierze się stąd, że przy tak dużym budżecie kuleje scenariusz. Co z tego, że są fantastyczne zdjęcia i efekty, co z tego, że reżyser naprawdę dynamicznie prowadzi akcję, jeśli błąd scenariusza powoduje, że film nagle staje się nudny i przewidywalny... Jak znajdę chwilę wystawię jeszcze kilka jedynek, dziesiątek i sporo pomiędzy. :)

Widzisz, określając mnie trolem, ulegasz dokładnie temu samemu mechanizmowi co ja. W obydwu przypadkach wystarczy jedno wrażenie, żeby ocenić coś skrajnie negatywnie. Ale taka jest nasza natura.

albertwallin

nie oceniam cie po wrażeniu - tu mam czarno na białym - jeśłi film ma choc jeden pozytyw to dziwi mnie ocenianie go na 1 w skali do 10. Piszę to oczywiście porównując swoje podejście do oceniania filmów - ale jak widac twoje jest inne - twoje argumenty do mnie nie trafiają - nic nie siłe...

ocenił(a) film na 7
boromeusz

ciekawi mnie jak ocenia inne filmy( jakie filmy zasługują u niego na wysokie noty)

ocenił(a) film na 10
albertwallin

Nie karmić troli!!!

użytkownik usunięty
albertwallin

Zgadzam się w 100%, efekty są świetne ale to jedyny plus filmu.