Odtwórz Zwiastun nr 2 2:15
Film

The High Note

2020
4,0 1
ocena
4,0 10 1 1
555
chce zobaczyć
{"id":"838818","linkUrl":"/film/Na+topie-2020-838818","alt":"Na topie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/88/18/838818/7921140.2.jpg"}
Gwiazda muzyki i jej przepracowana asystentka dostają możliwość podjęcia decyzji, która kompletnie odmnieni ich życie i kariery.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Na topie
Zwiastun nr 2 2:15
Na topie
Zwiastun nr 1 2:24
Na topie - Zwiastun Nr 2 Na topie - Zwiastun Nr 2

Jesteśmy w samym centrum błyszczącego, gwiazdorskiego muzycznego świata. Grace Davis (Tracee Ellis Ross) to supergwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace. Jest kimś w rodzaju „dziewczynki na posyłki”, nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniuJesteśmy w samym centrum błyszczącego, gwiazdorskiego muzycznego świata. Grace Davis (Tracee Ellis Ross) to supergwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace. Jest kimś w rodzaju „dziewczynki na posyłki”, nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Kiedy menadżer Grace (w tej roli Ice Cube) daje jej propozycję, która mogłaby zmienić kurs jej kariery, Maggie i Grace łączą szyki, planując coś, co zmieni ich życie na zawsze.

dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Perfect World Pictures / Working Title Films
inne tytuły
Covers (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Widziałam zwiastun filmu

  Kisoke

  Niestety, na podstawie zwiastunu nie mogę powidzieć,że to może być udany film... Po prostu historia wydaje się być zbyt błaha.Dakota Johnson jest w tym filmie największą gwiazdką,ale coś to wszystko jest nijakie. W każdym razie jest teraz trend na filmy muzyczne i ten film taki jest. W roli ... więcej

  • Czegoś nie rozumiem...

   Kisoke

   Czy ktoś może mi wytłumaczyć, jak to jest??? Zwiastun oficjalny The high note ma w tej chwili 7,5 mln wejść i to w 5 dni a tylko ponad 300 lajków? To chyba jakaś dziwna dysproporcja, jak myślicie? Czy tak w ogóle może być?