Nie porwała mnie ta historyjka.Film poprawny i nieżle zagrany,ale oglądało się to bez większych emocji czy wzruszeń - ani to dramat,ani romans,ani film muzyczny,takie nie wiadomo co wyprane z emocji.Film najzwyczajniej momentami nudny i przegadany z dialogami nie najwyższych lotów i ze słabą muzyczką.Na plus kilka...
Niestety, na podstawie zwiastunu nie mogę powidzieć,że to może być udany film... Po prostu historia wydaje się być zbyt błaha.Dakota Johnson jest w tym filmie największą gwiazdką,ale coś to wszystko jest nijakie. W każdym razie jest teraz trend na filmy muzyczne i ten film taki jest. W roli śpiewającej gwiazdy jest...