Na topie

The High Note

2020 1 godz. 53 min.
6,2 226
ocen
6,2 10 1 226
956
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Na topie
  • Czy ktoś może mi wytłumaczyć, jak to jest??? Zwiastun oficjalny The high note ma w tej chwili 7,5 mln wejść i to w 5 dni a tylko ponad 300 lajków? To chyba jakaś dziwna dysproporcja, jak myślicie?
    Czy tak w ogóle może być?

  • Kisoke Jeśli mówimy o sytuacji, gdy zwiastun jest na YT to banalne i logiczne wytłumaczenie, aż się dziwie, że można tego nie rozumieć, ale do rzeczy. Po 1 - jedna osoba, która ma konta na YT może dać wyłącznie 1 laika ; po 2 - żeby obejrzeć zwiastun na YT nie trzeba być zalogowanym/nie trzeba mieć konta na YT, a licznik wyświetleń dotyczy każdego wejścia na dany film, bez względu na to czy pochodzi od osoby, która ma konta na YT, czy nie. ; po 3 są osoby, które zwiastuny filmów wyczekiwanych przez siebie mogą oglądać po x razy, co za każdym razem nabija licznik wyświetleń. Sam pamiętam jak np. zwiastuny filmów " Once Upon a Time ... in Hollywood " , czy " Avengers: Endgame " potrafiłem oglądać po kilka razy dziennie codziennie nakręcając się tym samym jeszcze bardziej na premiery oby tych filmów :D .

  • Kisoke Bardzo malo prawdopodobne zeby bylo az tak malo reakcji. Sprawdzilem dzis ten trailer, miesiac po Twoim wpisie: 7,7 mln. wyswietlen i 1,2 tys. lajkow. Czyli 0,2 mln. ludzi dalo 900 lajkow. To juz wyglada ok.
    Wniosek moze byc jeden - dystrybutor kupil te wyswietlenia.
    Marketing w branzy filmowej czesto korzysta z "oszustwa", czego sporo widac na filmwebie jak z fejkowych kont podbijaja oceny gniotow dajac 10, pisza pochwaly, najczesciej jednozdaniowe itp.

  • 1ceber1 Celują w tym zwłaszcza rodzime produkcje spod znaku ,,białego plakatu" he, he