PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 401
ocen
7,3 10 1 35401
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Rozumiem, że traktując ten film jako "nieporozumienie" wolicie przewidywalne polskie komedie romantyczne z białym plakatem niż produkcję, która jakby nie było próbuje czegoś innego ale ze słabym skutkiem?

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

w spidermanie uniwersum jedyne co jest genialne to promocja, za to treści nie ma tam żadnej, nawet sama animacja kiepska

ocenił(a) film na 1
jahiiito

Fatalny dubbing to akurat słaba wymówka, bo to wina polskich tłumaczy a nie setek osób, które nad tym filmem pracowały, chociaż i tak większości osobom on nie przeszkadza. I sam fakt że widzisz wysoką wartość NUNMR, a nie rozumiesz przekazu Spider Man: Uniwersum to chyba coś jest nie tak. Spider Man pokazuje: trudności związane z utratą kogoś bliskiego i jak można temu zaradzić, że każdy może się zmienić na tyle by być inspiracją dla kogoś i że każdy może mieć wpływ na decyzje podejmowane przez innych, że powinno się reagować jak się widzi gdy coś jest nie tak, bo to może zmienić sytuację na lepsze, że ważne jest to by odkrywać swoje mocne strony, albo talenty, i że współpraca jest bardzo ważna. Mimo że ta ostatnia lekcja jest mocno oklepana i sztampowa, to świetnie wpasowuje się w to co się dzieje w tym filmie, bo mamy dużo różnych szalonych i świetnie napisanych postaci. Fabuła co prawda nie jest tu odkrywcza, ale nie jest to żaden problem, ponieważ mimo to jest wciągająca i często nawet nie ma się co zastanawiać czy historia jest przewidywalna czy nie, bo ilość ukrytych easter eggów albo przywiązań do najmniejszych szczegółów w tym filmie jest przytłaczająca. Ten materiał świetnie to ukazuje, polecam sprawdzić: https://youtu.be/8ubmvZ-CUrQ

Jest jeszcze mistrzowska animacja, wgniatające w fotel sceny akcji, świetna muzyka, i naprawdę fajny humor.

Tymczasem Na Układy nie ma rady nie ma do zaoferowania NIC. Fabuła (o ile można to tak nazwać) kręci się wokół tego że protagonista musi się trzymać zasad i przez to brakuje tu jakiejkolwiek intrygi. Film jest marnie zmontowany, aktorom widać że się nie chciało grać, a występ Milowicza jest poniżej poziomu polskich kabaretów co mówi samo za siebie. Dialogi są bardzo nieinteresujące, obrzydliwe i seksistowskie. Jest tu masa niepotrzebnych scen jak ta w której bez żadnego powodu do naszego bohatera wbija ABW czy inne CBA, i już wspomniana przeze mnie szkodliwa lekcja, że jak będziesz uczciwy to osiągniesz sukces. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze tandetna i generyczna muzyka. Twój komentarz sugeruje że recenzenci tacy jak Mietczynski, Łukasz Stelmach, czy Sfilmowani nie są inteligentni, bo uważają że ten film jest do dupy, a prawda jest taka że mają rację. Oni swoje opinie uzasadnili sensownymi argumentami i wszystko co powiedzieli pasowało do tego co ja obejrzałem. Za to użytkowicy filmweba którzy wystawiają temu paździerzowi ocenę pozytywną podają maksymalnie jeden powód dla których ten "film" jest dobry chociaż zwykle powodów nie podają wcale. Tym jedynym powodem jest to że ten twór ukazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Prawda jest taka że to absolutnie nie sprawia że film jest dobry, albo nawet średni, bo nie zostało zrobione to tak dobrze jak w innych tego typu filmach które powszechnie są uważane za dobre.

Myślisz że jesteś inteligentny a jednocześnie chwalisz film w którym jest dialog " Próbowałeś już coś tegesz szmeges fą fą fą" i jednocześnie film który widzowi nie ma do zaoferowania zupełnie NIC? I jeszcze nie zauważyłeś ŻADNEJ lekcji jaką dostarcza Spider Man Uniwersum i jeszcze nazywasz go gniotem wszechczasów mimo jego licznych zalet?Śmiechu warte! Tacy jak ty piszą że film ma przekaz, a jak pytam jaki to przekaz, to każdy albo przestaje odpisywać, albo pisze o czymś zupełnie innym...
Widziałem co najmniej trzy recenzje tego filmu i w żadnych z nich nie było mowy o tym że NUNMR ma jakiś dobry przekaz.

ocenił(a) film na 1
distymon

o, szanuje za oglądanie tych recenzentów, a co do filmu , nie wspomniałeś jeszcze o okropnym udźwiękowieniu (w zamkniętych pomieszczeniach jest taki okropny pogłos, jakby twórców nie stać było na mikrofony)

ocenił(a) film na 8
distymon

nie chce mi się odpisywać na ten elaborat, bo mnie ogólnie mało interesuje, ale wspomniałeś w nim o sfilmowanych - większych idiotów nie widziałem. Oni zarzucili temu filmowi, że źle pokazuje kobiety - jeżeli to, że żona chce, żeby mąż więcej zarabiał jest złym pokazywaniem kobiet to się ożeń,. a potem pogadamy. Wg tych baranów nie ma kobiet które lubią władzę i kasę (wystarczy spojrzeć na kariery nowych gwiazdek TVP czy asystentek szefa polskich finansów) - jak takich ludzi można traktować serio? Zwłaszcza, że jest mnóstwo filmów, gdzie kobiety naprawdę są złe, ale jakoś tych filmów się nie czepiali. Jeżeli ktoś ich traktuje serio, to widocznie prezentuje podobny poziom "intelektu"

ocenił(a) film na 1
jahiiito

Samo porównywanie tych dwóch filmów jest absurdalne, a pisanie że Na Układy nie ma rady jest lepszy już wykracza poza wszelką skalę głupoty. Taka prawda. Jak nie wierzysz to zapoznaj się z opiniami innych o Spider Manie, albo, no nie wiem, OBEJRZYJ TEN FILM?!? Po tym co wypisywałeś to naprawdę mam wątpliwości czy go oglądałeś...

ocenił(a) film na 8
distymon

próbowałem obejrzeć 3 razy. Jest tak męczący i "beztreściowy", że nie udało mi się dotrwać do końca. A opinie dzieci nie są dla mnie zbyt miarodajne, niestety tutaj może wejść każdy bez względu na wiek i wykształcenie i chwalić tego typu bezsensowne filmy

jahiiito

popieram

Bslagura

i znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 1
distymon

dokładnie, proszę niech osoby które uważają że hejtuje tylko pana P. wejdą na mój profil i przejrzą moje oceny ,,komedii romantycznych''

arieljarosz

a co to ma do rzeczy? wystarczy, że wejdą tutaj i widzą twoje chamskie komentarze pod każdym postem. Nikomu inteligentnemu więcej nie trzeba, żeby wiedzieć kim jesteś

Jokopij

Popieram

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

arieljarosz

Tyle, że wielki "znafco" filmu to nie jest komedia romantyczna!!! Ja p...! Teraz widać, jakie "autorytety" hejtują ten film... Po takim stwierdzeniu od razu widać, jak "znasz się" na filmach...

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

distymon

głupoty wypisujesz trollu

Bslagura

Brawo Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder - 14 popołudniu rano i już tu siedzisz! Hahaha


on nawet w wigilię o 10.25 się tu wpisywał, tylko admin te wpisy pousuwał 3 lata temu, ale Piotrek tych zrzutów ekranu w razie czego na pamiątkę nie zachował.

Jest niedziela, g. 15, a tu wpisy pana Jacek_Mch/Szeryf portalu/Bslagura/Jokopij/Perbees/Becomac/Cuuder sprzed 10-11 godzin pod kilkoma pozytywnymi komentarzami, bo wieczorem ktoś skomentował nieuczciwe zawyżanie ocen przez Piotra

czyli - 14 odjąć 11 to wychodzi 3 noc przed ranem! Hahaha
W niedzielę!!!!!

Kto z normalnych ludzi przez 6 lat prawie nad ranem zapierd... na forum "Na układy", żeby sprawdzić, czy ktoś tam wcześniej czego nie napisał mówiącego prawdę na temat Piotra, żeby w razie czegoś podbić negatywny post, żeby był pierwszy w "najnowszych"...

a na forum "Kaca" to już od 11 lat



jak chcecie się ponabijać z tego bidoka to skomentujcie co jakiś czas jakikolwiek negatywny wpis i odczekajcie 15 min - pan Piotrna pewno się pojawi


ja tak co parę dni robię i zawsze jest, jak na zawołanie, hahaha


jedyny, niezawodny, codziennie na warcie! Brawo panie Piotrze!

buhahahaha!!!





Piotrek,

jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji.

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones